E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Teamcenter do vývoje automobilů Volkswagen a Audi

Pondělí, 03 Březen 2008 13:07
SiemensPLM_VW810.jpgSiemens PLM Software získal významnou objednávku od společnosti Volkswagen na dodávku a implementaci PDM produktu Teamcenter. Volkswagen začne používat řešení Teamcenter v celém vývojovém a výrobním procesu. Důvodem pro nasazení řešení Teamcenter je zprůhlednění všech procesů tak, aby v libovolné fázi kteréhokoli procesu byly známy všechny důležité informace o výrobku, produktivitě a nákladech. Nasazení celopodnikového projektu pro správu dat (K-PDM) ve společnosti Volkswagen bude trvat několik let a v konečné fázi zahrne až 45 000 uživatelů. Základním cílem projektu K-PDM je vybudování efektivních a konzistentních procesů uvnitř celosvětové sítě všech procesů vývoje a plánování výrobku.
K úspěchu programu napomáhá několik základních prvků - přesná data a synchronní podpora všech značek v libovolné lokalitě, v různých oblastech a na různých úrovních, včetně dodavatelů a spolupracujících vývojových partnerů. K-PDM projekt také zahrnuje stávající IT základnu, která bude sloučena a náklady s ní spojené budou optimalizovány.

Cíle bude dosaženo prostřednictvím jedinečného změnového projektu společnosti Volkswagen, který je založen na jednotném celopodnikovém řešení správy produktových dat. Projekt bude realizován v několika následujících letech na potvrzených vývojových projektech a na různých úrovních napříč celou skupinou Volkswagen. Po úspěšném dokončení fáze 0 a rozhodnutí o přechodu do produkčního provozu, které padlo v listopadu 2007, bude Teamcenter používán ve výrobě budoucích automobilových projektů Volkswagenu a Audi.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit