Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

HP Photosmart 8750 – profesionální tisk devíti inkousty

Čtvrtek, 31 Březen 2005 12:38
hp_photosmart_8750_005_v.jpgSpolečnost HP oznámila uvedení nové profesionální barevné tiskárny HP Photosmart 8750, výkonného zařízení určeného profesionálním fotografům. S devíti inkousty HP Vivera mohou fotografové produkovat barevné i černobílé tisky profesionální kvality na papíry až do formátu A3+ s oblastí tisku 330×483 mm. Tiskárna používá inkousty speciálního složení ve třech tiskových kazetách, které jsou jádrem jejího tiskového systému. Kombinací inkoustů v barvách azurová, purpurová, žlutá, světle azurová, světle purpurová, modrá, světle šedá, středně šedá a fotografická černá lze dosáhnout vysoké kvality černobílých i barevných fotografií.
HP Photosmart 8750 je první tiskárnou řady HP Photosmart, která umožňuje bezokrajový tisk na formát A3+. Kombinací inkoustů HP Vivera a fotografických papírů HP Premium Plus Photo Paper lze dosáhnout vysokého stupně odolnosti proti blednutí. HP Premium Plus Photo Paper je dodáván v celé řadě velikostí včetně 10×15 cm, 13×18 cm, panorama 10×30 cm a A3+.
K tiskárně je možný bezdrátový přístup prostřednictvím bezdrátového routeru. Při zapojení do sítě jsou podporovány všechny funkce včetně přímého tisku z vybraných paměťových karet (CF I/II, SD/MMC, xD, MS) prostřednictvím USB rozhraní. Je-li tiskárna připojená, umožňuje řadič správu ICC profilů a podporu optimalizovaného rozlišení 4800 dpi. Tiskárna uživatelům dále nabízí automatickou detekci typu papíru, standardní zásobník papíru, podávání přes ruční podavač a zadní přímou dráhu papíru.
Doporučená koncová cena fotografické tiskárny HP Photosmart 8750 je 16 490 Kč včetně DPH.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit