Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Dytron
SolidWorks

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Notebook Toshiba Tecra M3

Středa, 30 Březen 2005 12:32
TecraM3_260.jpgSpolečnosti Tech Data Distribution a Toshiba oznámily, že v polovině dubna začnou s dodávkami notebooků Toshiba Tecra M3, které nabízí vysokou bezpečnost, vynikající mobilitu a spolehlivý výkon pro náročné profesionály. Hmotnost tohoto výkonného notebooku je pouhých 2,26 kg. Toshiba Tecra M3 disponuje souborem nejnovějších technologií ochrany notebooku a zabezpečení dat, který společnost Toshiba nazvala EasyGuard. Toshiba EasyGuard je výhodným řešením pro zdokonalení zabezpečení dat, rozšíření ochrany počítače a snadné připojení. Je dodáváno v balíčku Toshiba EasyGuard Advanced, který umožňuje dosažení mobilního výpočetního výkonu.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
Tecra M3 nabízí optimální velikost displeje 14,1“ při rozlišení XGA, vysoký výkon nejnovějšího procesoru Intel, nízkou hmotnost, dlouhou výdrž chodu na baterie a dobrou konektivitu. Výhodou notebooků Toshiba Tecra M3 je uživatelsky přívětivý design, zvýšená životnost a také nízké TCO (Total Cost of Ownership).
Ze zajímavých parametrů výbavy jmenujme nejnovější procesor Intel Pentium M 730 - 770, operační paměť 512 MB nebo 2x 512 MB (až 2048 MB), combo mechaniku, WiFi (802.11 b/g), rychlý pevný disk 60/80/100 GB (5400 otáček/min.), grafiku nVidia GeForce Go 6200 (64 MB VRAM) nebo 6600 (128 MB VRAM) s podporou architektury PCI Express, volitelně vylepšený replikátor portů III, modul Slim SelectBay, operační systém MS Windows XP Pro, aplikaci MS Office OneNote 2003 a výše zmíněný soubor technologií Toshiba Easy Guard (komplexní ochrana dat a systému).
Na notebook je poskytována plná mezinárodní tříletá záruka, kterou lze kombinovat s některou z celé řady volitelných servisních služeb.
Více informací na www.toshiba.cz.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit