Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vyšel TurboCAD Pro v15

Úterý, 11 Březen 2008 23:51
TurboCAD15Pro.jpgIMSI/Design, producent cenově dostupného CAD systému, nyní distribuuje novou verzi TurboCAD Proffesional s pořadovým číslem 15. Změny a vylepšení se dotkly všech částí programu. Přepracování kusovníku navazuje na produkční informace. Nově se objevuje tabulka objektů, která spolupracuje s kusovníkem a je kompatibilní s AutoCADem. Vylepšený způsob 3D rotace, nový režim editace segmentů nebo nové fotorealistické materiály jsou příklady obecných vylepšení.
Vylepšení pro oblast architektury a stavebnictví například obsahuje nástroj Layout Tool pro navrhování 2D rozvržení 3D modelů. Zlepšil se i správce stylů pro architektonické objekty, nástroj pro tvorbu terénů, vylepšení kótování a další.
Strojírenská oblast je reprezentována novým jádrem ACIS 17, zlepšením v sestavách nebo vytvářením pracovní roviny z plochy.
Dále je vylepšena podpra souborů s daty ve formátech OBJ, ASAT a DAE. Veškerá vylepšení jsou rozšířena o podporu objemového modelování a virtuální reality. Nové jsou také parametrické díly a 2D díly pro tvorbu uživatelských knihoven. Knihovny jsou použitelné i v AutoCADu. Navíc TurboCAD obsahuje nové geometrické symboly skříněk, stolů, spotřebičů, polic, armatur a šroubů. Vylepšen je také import a export 3D Studia a dalších programů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit