Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Dytron
Siemens - CAM webinar
SolidWorks

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Leviton začíná s inovativními návrhy v SolidWorks

Čtvrtek, 13 Březen 2008 14:03
Leviton811.jpgBílý dům, vinařské závody v Napa Valley, ropné plošiny v Kanadě a 90 procent domácností ve Spojených státech - ti všichni používají zařízení a elektrická vedení od společnosti Leviton, největšího severoamerického výrobce těchto produktů. Společnost zakoupila 300 licencí 3D CAD systému SolidWorks, aby urychlila proces vývoje produktů, zlepšila globální spolupráci a posílila svou pozici na trhu. Společnost Leviton sídlící ve městě Little Neck ve státu New York v době svého vzniku v roce 1906 zaměstnávala dvě osoby a nabízela zařízení pro plynové lampy. Od té doby se počet jí nabízených produktů rozrostl na více než 25 000 položek vyráběných v továrnách v USA, Číně i Mexiku a distribuovaných do více než 100 zemí.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
Nabízí vše od dekorativních nástěnných vypínačů po komerční osvětlovací systémy, průmyslové kamery, reproduktory, vysílače a nepřerušitelné zdroje napájení. Před přechodem na systém SolidWorks, ověřování návrhů COSMOSWorks Advanced Professional a software pro správu dat produktů PDMWorks Enterprise tato společnost téměř 18 let používala různé verze systému CoCreate (nyní produkt společnosti PTC - Parametric Technology Corporation).
Povaha elektrických přípojek, zásuvek a dalších zařízení vyžaduje stanovení přesných tolerancí. Dříve museli konstruktéři společnosti Leviton v zájmu zajištění přesnosti provádět velkou část analýzy návrhů formou outsourcingu. Systém COSMOSWorks umožní společnosti provádět větší část procesu vývoje produktů uvnitř firmy, protože inženýři budou moci vše přesně sledovat v okně návrhu. Společnost Leviton dále plánuje zlepšení interní spolupráce se systémem PDMWorks Enterprise, který umožní inženýrům přístup k nejnovějším verzím všech návrhů produktů, souběžnou práci na stejném návrhu a bezpečnou kontrolu verzí. Připojením externích databází a systémů ERP pomocí standardních souborů XML mohou inženýři schvalovat data návrhů pro prodej, marketing, plánování, fakturaci a další operace.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit