Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nový korporátní design společnosti Nemetschek

Pondělí, 31 Březen 2008 17:46
Nemetschek814.jpgNemetschek AG zveřenila svoje nové logo, které je doprovázeno sloganem "moving minds". Název společnosti je spojen s horizontální grafikou, jejíž barevnost odráží různorodost řešení celé skupiny, která pokrývají celý životní cyklus staveb. Ve stejném termínu jako Nemetschek Ag zveřejňují nová loga i dvě dceřiné společnosti Nemetschek Allplan a Nemetschek Scia. Změny se týkají logotypů, vzhledu webových stránek, stejně jako tiskových médií a obalového designu produktů.
Pro Nemetschek Allplan bude v budoucnosti spolu s novým logem typická tmavě červená barva. Hlavním vizuálním motivem je administrativní budova Five Boats v přístavu Duisburg, projektovaná ateliérem Architekten Bahl. Ta představuje schopnost a odbornost Nemetschekova Allplanu ve vyvíjejícím se stavebním designovém softwaru.

Společnost Nemetschek Scia bude používat barvu tmavě modrou a hlavním vizuálem je most Apollo Bridge v Bratislavě. Ten má symbolizovat, že belgická softwarová firma stojí na odborných znalostech a dlouholetých zkušenostech ve vývoji softwaru i ve vedení projektů. Hlavní produkt bude známý jako Scia Engineer.

Změny designu u dalších produktů od Nemetschek Group proběhnou v nadcházejících měsících.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit