E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

T-FLEX CAD 11 zrychlil zobrazování

Středa, 02 Duben 2008 16:22
T-Flex814.jpgDo systému byla zavedena významná vylepšení směřující k pohodlné práci s rozsáhlými 3D modely. Díky vylepšením v interním mechanismu zpracování se nyní dokumenty velkých sestav vykreslují značně rychleji. To je patrné obzvláště při práci na počítači s výkonnou grafickou kartou. Při práci s velmi složitými sestavami, pokud grafická karta nedostačuje rychlostním nárokům na překreslení modelu, se prvky sestavy při otáčení nebo přibližování vykreslují zjednodušeně jako hranoly.
Požadovaná rychlost otáčení je definována v příkazu Upravit|Nastavení dialogu na záložce [3D], tlačítko [Zjednodušení…], jako počet snímků za sekundu. Systém automaticky učiní rozhodnutí o způsobu zobrazení konkrétního vykreslovaného dílu v závislosti na jeho rozměrech a složitosti. Zjednodušené zobrazení je použito nejprve pro male a složité součásti.
Do T-FLEX CAD 11 byla zapracována vylepšení, jež umožňují využít mechanismus multithreadingu při spuštění programu na počítačích s vícejádrovými procesory nebo na víceprocesorových systémech. To má za důsledek rychlejší přepočítávání modelů. Paralelní zpracování dat se využívá při výpočtech geometrie 3D operací, vytváření sítí konečných prvků či konverzích dokumentů.
Zásadních vylepšení doznala podpora 3D grafických karet a optimalizace pro operační systém Windows Vista při práci s 3D grafikou.

Dočasné zjednodušení obrázku pro lehčí otáčení modelu v 3D okně

Normální obrázek vytvořený výkonnější grafickou kartou


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit