Minerva
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AMD na výstavě SIGGRAPH 2010

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Hardware | Výstavy

ati_firepro1030.jpgNa výstavě SIGGRAPH 2010, která se konala v Los Angeles ve dnech 26. až 29. července, společnost AMD oznámila, že její poslední generace profesionálních grafických karet ATI FirePro obdržela 47 aplikačních certifikací od předních nezávislých dodavatelů softwaru. Navíc má být brzy uvolněn beta ovladač, který přinese značné zvýšení výkonu pro aplikace populárního počítačové navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) oproti předchozí generaci. Koncoví uživatelé měli možnost si vyzkoušet nejnovější profesionální grafické řešení ATI FirePro přímo na výstavě. Předváděcí akce zde představovaly rozsáhlý ekosystém softwarových partnerů a zákazníků, kteří přinášejí do života větší realismus, produktivitu práce a výkon aplikací.
Podle zkušebního testu LightWave 3D, podmnožiny nového testu SPECviewperf 11, nabídne nový ovladač uživatelům navýšení výkonnosti u základního modelu ATI FirePro V3800 o 62 % a u nejvýkonnějšího modelu ATI FirePro V8800 dokonce o 81 % v porovnání s předchozím ovladačem. Pokud máte zájem o více informací o testech ATI FirePro na SPECviewperf 10 a 11, najdete je na novém blogu AMD.
Aplikační certifikáty pro ATI hardware FirePro od předních vydavatelů zajišťují, že jejich aplikace budou prováděny spolehlivě. Letos už nejnovější grafické karty ATI FirePro, včetně ATI FirePro V3800, V4800, V5800, V7800, V8800 a M7820, obdržely certifikace pro 47 partnerských aplikací z firem jako ANSYS, Autodesk, Dassault Systèmes, Luxology, PTC, Side Effects, Siemens PLM a dalších. Informace o nejnovějších certifikacích dodavatelů softwaru najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: