Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NovaQuest uvádí na trh první verzi PLM Productivity Packs

Autor článku: NovaQuest   

Tags: Dassault | Enovia | NovaQuest | Software

NovaQuest Productivity packs-1108NovaQuest LLC, poskytovatel inovativních podnikatelských řešení využívajících podnikový PLM (Product Lifecycle Management) software společnosti Dassault Systèmes, oznámila první vydání balíčků produktivity „NovaQuest Productivity Packs“. Tato řešení jsou dodatkové komponenty a aplikace, které jsou specificky zaměřeny na zlepšení komfortu koncových uživatelů a produktivity společností, které používají produkty ENOVIA od Dassault Systèmes.

Nabídka NovaQuest Productivity Packs se skládá ze dvou typů řešení – „Automatizační komponenty“ a „Aplikační nadstavby“. Automatizační komponenty jsou balíčkem, který poskytuje zlepšení běžně používaných funkcí ENOVIA. Patří k nim například in-line dotazy, povolení e-mailu, schválení úkolu a správa dokumentů, procesní úlohy ad-hoc a další. Automatizační komponenty jsou dodávány v jednom balení jako lokální licence s každoroční obnovou jejich předplatného.
Aplikační nadstavby jsou sady aplikačních produktů, z nichž každá poskytuje rozšířené funkce pro konkrétní cílené aplikace v rámci platformy ENOVIA.
Mezi prvních šest aplikací patří MobilePLM, 3D ovládací panely, protokoly zpráv o shodě, integrace spolupráce ENOVIA, prohlížecí a tiskový klient a integrace softwaru Invention Machine Goldfire. Řešení se nakupují jednotlivě, více informací o cenách vám poskytnou zástupci NovaQuest.
„Jako autorizovaní prodejci VAR (Value Added Reseller) Dassault Systemes produktů se zaměřujeme především na hledisko přidané hodnoty. Balíčky produktivity NovaQuest jsou založeny na našich zkušenostech posledních 2 let práce s klienty v portfoliu řešení ENOVIA, se zaměřením na pomoc jim získat co největší návratnost investic do PLM. Naše první verze přináší řešení pro některá z nejvíce vyhledávaných vylepšení,“ řekl Joel Lemke, prezident a generální ředitel NovaQuest.
Více informací o každé komponentě a aplikaci najdete na naší webové stránce www.NovaQuestSolutions.com.
NovaQuest Productivity Packs budou k dispozici od 1. března 2011.

Mohlo by vás zajímat: