SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Advanced Solutions vydala výukové kurzy Revit MEP 2012

Autor článku: Advanced Solutions   

Tags: Advanced Solutions | Architecture | AutoCAD | Autodesk | MEP | Revit

Kurzy AdvancedSolutions Autodesk Revit MEP 2012 -1136Společnost Advanced Solutions, Autodesk Gold Partner, oznámila 31. srpna vydání výukového kurzu Autodesk Revit MEP 2012 Fundamentals a Autodesk Revit MEP 2012 Advanced. Autodesk Revit MEP je software podporující technologie informačního modelu budovy (BIM) pro projektanty strojního a elektrického vybavení a domovních instalací (TZB), poskytující účinné nástroje pro návrhy systémů budov, analýzu a dokumentaci.

Pokročilá řešení základního kurzu Autodesk Revit MEP 2012 jsou koncipována pro projektanty a návrháře klimatizace, elektrických rozvodů, potrubních instalací a pro techniky požární ochrany, kteří chtějí využít interaktivní a dynamické návrhové schopnosti aplikace Revit MEP. Revit MEP, který je postaven na dlouholeté platformě AutoCAD Revit Architecture, dodává návrhové TZB nástroje potřebné k návrhu komplexního informačního modelu budovy na bázi Revitu. Pomocí příručky se uživatelé naučí základy navrhování založeného na TZB objektech. Základy tvorby 3D částí jsou posuzovány spolu s přehledem o tom, jak Revit MEP zapadá do tříkrokového procesu návrhu, který je opakovatelný a předvídatelný. Zároveň je pokryt souhrn nástrojů prohlížeče projektu z pohledu projektanta. Uživatel se rovněž naučí využívat prostorové a zónové nástroje, které pomáhají provádět energetickou analýzu a vývoj LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) / dlouhodobě udržitelných návrhů projektů.

Kurz Fundamentals slouží jako podmínka pro absolvování kurzu Autodesk Revit MEP 2012 Advanced. Manuál Revit MEP Advanced je určen pro projektanty a návrháře TZB, kteří chtějí, aby jejich Revit MEP návrhy byly na vyšší úrovni tím, že si rozšíří své znalosti o optimalizaci obsahu a zobrazovací systémy. Tato příručka začíná přehledem, jak vytvořit uživatelské konstrukce, systém definicí a blokově založených konstrukcí zařízení. V přehledu je podchyceno i vytvoření uživatelské parametrické montáže. Průvodce pokračuje do zobrazovacího systému Revit Architecture, který umožňuje uživateli ovládat viditelnost TZB objektů z různých úhlů pohledu.

Výukový software Advanced Solutions Revit MEP 2012, stejně jako „živá“ Revit MEP on-line školení, lze nalézt na internetové adrese AdvancedSolutions.com/training.

Mohlo by vás zajímat: