Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SolidWorks pomáhá začínajícím firmám

Autor článku: DS SolidWorks   

Tags: DS SolidWorks | Licence | Školení | Software

SolidWorks-Startup-1211Pro studenty, inženýry a podnikatele nebývá vždy snadné získat dostatek zdrojů pro úspěšný start nového podnikání. V ekonomicky nejisté době to platí dvojnásob. Společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. se proto rozhodla přímo podpořit začínající firmy z vybraných zemí s ještě lepší dostupností nejmodernějšího konstrukčního softwaru. Bylo by přece škoda, kdyby mnohé zajímavé nápady zapadly jen kvůli nedostatku financí na pořízení kvalitního softwarového řešení a zajištění odpovídajících školení.

Nový program společnosti SolidWorks byl právě zahájen. Začínající firmy mohou až do 30. června 2012 využít výhodné nabídky v podobě speciálního balíčku, který zahrnuje:
  • licence softwaru SolidWorks Standard, uceleného a robustního3D CAD řešení pro navrhování úspěšných, úsporných i trvanlivých výrobků,
  • školení zajišťovaná místními autorizovanými prodejci SolidWorksu.
Podpora je učena začínajícím společnostem v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Inženýři, konstruktéři a návrháři, kteří mají zájem o tento speciální balíček, musejí doložit, že jejich firma byla založena v období posledních 12 měsíců. Začínající firmy mohou o speciální balíček zažádat přímo místní pobočku DS SolidWorks:
Zdeněk Bašta, oblastní obchodní manažer, tel.: +420 543 216 642, e-mail: info(at)solidworks.cz
„Díky této nové iniciativě podpoříme mladé inženýry a konstruktéry, kteří právě začali podnikat. Dáme jim totiž potřebné nástroje, aby mohli pracovat produktivně, úspěšně – a od samotného počátku také konkurenceschopně,“ dodává Axel Spitzer, regionální obchodní manažer DS SolidWorks. „Řešení SolidWorks jsou široce rozšířena v rámci celého trhu a umožňují podnikatelům snadno spolupracovat s dalšími firmami.“

Mohlo by vás zajímat: