SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Lambda nabízí OSLO v6.6 pro návrhy objektivů

Autor článku: Lambda Research Corporation   

Tags: 6.6 | Lambda | OSLO | Research | SolidWorks | TracePro

Software OSLO 6.6 od Lambda Research Corporation-1215Lambda Research Corporation oznámila nejnovější verzi svého softwaru pro návrh optických soustav OSLO verze 6.6. Toto aktuální vydání obsahuje několik nových funkcí a vylepšení programu. OSLO 6.6 je nyní plně kompatibilní s Windows 7. Vylepšení programu zahrnují export do STEP souborů, meritní funkce TOPS, editor Notepad++, uživatelsky volitelnou soukromou složku, vylepšení asférického povrchu Q-typu (Premium Edition) a aktualizovaný systém nápovědy. Tato verze také obsahuje aktualizované katalogy dodavatelů optického skla a čoček.

Nové meritní funkce TOPS jsou založeny na meritních funkcích vyvinutých v 60. a 70. letech profesorem Charlesem Wynnem, Prudence Wormellovou, Dr. Michaelem Kidgerem, Davidem Freemanem a dalšími. TOPS budou fungovat pouze v edicích OSLO Standard a Premium, ale jednodušší (tops_edu) budou pracovat s OSLO EDU a OSLO Light. Obě budou generovat chybovou funkci, která může být běžně použita pro rychlé zlepšení mnoha druhů rotačně symetrických čoček nebo k dokončení návrhu nastavením tloušťky a ohnisek.

Stáhněte si zdarma OSLO EDU edici spolu s novým OSLO User Guide zde. Můžete také požádat o bezplatnou 30denní zkušební verzi OSLO Premium zde.

Soukromá společnost Lambda Research Corporation se sídlem v Littletonu, Massachusetts, vznikla v roce 1992. Lambda je jedničkou v oblasti analýzy rozptýleného světla, návrhu a analýze osvětlovacího systému, a zakázkového vývoje softwaru. Lambda Research Corporation vyvíjí software TracePro pro optickomechanické modelování a TracePro Bridge pro součinnost se SolidWorks a softwarem OSLO pro optické konstrukce. Posláním společnosti je vytvářet most mezi technologiemi optických a strojních inženýrů nabídkou nejmodernějšího softwaru pro návrh a analýzu optické mechanicky, služeb a technické podpory optickému průmyslu na celém světě. Více informací získáte na webu společnosti www.lambdares.com.

Mohlo by vás zajímat: