Google překladač: English Deutsch

Řešení Autodesku volí globální výrobní podniky

Autor článku: Autodesk   

Tags: Autodesk | Design | Electric | Factory | Product | Škoda | Suite

SkodaElectric1216Společnost Autodesk oznámila, že řada globálních výrobních společností přechází od konkurenčních produktů na software pro digitální prototypování společnosti Autodesk obsažený v sadách aplikací Product Design Suite a Factory Design Suite. Zákazníci společnosti Autodesk, kteří volí nové či upgradované aplikace, pocházejí z nejrůznějších odvětví, od strojírenství přes dopravní průmysl až po potravinářství, a ze všech globálních regionů. Například Škoda Electric, přední dodavatel trakčních elektrických pohonů, trolejbusů a trakčních motorů, využívá postupů digitálního prototypování v řešení Autodesk Inventor ke zkrácení dodacích lhůt a k celkovému zefektivnění návrhových procesů.

„Na řešení Autodesk Inventor oceňujeme kvalitní implementaci a podporu. Oproti předchozímu systému pak lepší funkčnost a celkově nižší provozní náklady. Nesmíme opomenout také značnou popularitu na školách v České republice,“ řekl Martin Vlček, vedoucí technického úseku, divize Trakční motory, Škoda Electric.

K dalším výrobním podniků, které přešly na Autodesk od konkurenčních softwarů, patří:
  • microPEP, americká firma specializující se na přesné vstřikování plastů a vkládání mikroskopických plastových částí pro medicínské účely, energetiku a automobilové odvětví, zvolila sadu aplikací Autodesk Product Design Suite jako svou jedinou softwarovou platformu pro navrhování a konstrukci před softwarem SolidWorks.
  • Toyo Body, japonský automobilový subdodavatel komponent pro nákladní automobily, dal přednost sadě Autodesk Product Design Suite, kterou využívá v oblasti navrhování, prodeje a dalších činností, před softwarem Edraw.
  • Janome Sewing Machine, japonský výrobce šicích strojů proslulý po celém světě jednoduchostí použití svých produktů a vysokou kvalitou stehů se rozhodl namísto softwaru Edraw využívat k navrhování svých výrobků sadu aplikací Autodesk Product Design Suite.

„Po celém světě Autodesk pokračuje v rozšiřování své základny výrobních zákazníků, kteří získávají výhody díky konceptu digitálního prototypování,“ řekl Robert „Buzz“ Kross, senior viceprezident divize Design, Lifecycle and Simulation ve společnosti Autodesk. “Volbou prověřeného, cenově efektivního a snadno integrovatelného řešení Autodesk mohou výrobní podniky zvyšovat svou produktivitu a ziskovost, redukovat náklady a zvyšovat spokojenost svých zákazníků nabídkou lepších produktů.“

Zákazníci společnosti Autodesk aplikují řešení pro digitální prototypování prostřednictvím aplikačních sad Autodesk Product Design Suite a Autodesk Factory Design Suite a nástrojů pro správu dat a simulaci v rámci svých návrhových postupů, včetně produktového navrhování, návrhu optimalizace, konstrukčních procesů, marketingu a prodeje. Nástroje Autodesk pro navrhování, vizualizaci a simulaci poskytují těmto zákazníkům výkon a flexibilitu, kterou potřebují k řešení svých klíčových obchodních výzev.


Mohlo by vás zajímat: