Siemens
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Na FESPA 2013 představí Canon tiskárnu Océ ColorWave 900

Autor článku: Canon Europe   

Tags: Canon | ColorWave 900 | FESPA 2013 | Océ | Tiskárny | Veletrh | Velkoformáty

Oce ColorWave 900 - 1326Společnost Canon Europe přenáší vysokorychlostní produkční tisk ve velkoformátovém segmentu do nové dimenze a představuje Océ ColorWave 900. Jde o digitální barevnou tiskárnu, která je až 15krát rychlejší než ostatní inkoustové systémy dostupné na trhu. Zařízení Océ ColorWave 900 bude poprvé k vidění na veletrhu FESPA a návštěvníci si jej mohou prohlédnout na stánku Canon. Svou životní pouť začala tiskárna Océ ColorWave 900 jako koncepční produkt „Project Velocity“, jenž byl poprvé prezentován na veletrhu drupa 2012. Novinka překlenuje propast mezi digitálním inkoustovým tiskem a tradiční offsetovou technologií. Byla specificky navržena pro tržní segmenty GA, CAD a GIS.

Tato tiskárna poskytuje jedno z nejlepších digitálních workflow, vysokou produktivitu, velmi nízké provozní náklady a zvýšenou flexibilitu pro menší a personalizované úlohy. Využívá inkoustovou technologii Memjet, s níž bez dalších omezujících podmínek dosahuje rychlosti tisku až 1100 m2 za hodinu. Díky tomu je schopna vyprodukovat za půl hodiny dokument o délce ekvivalentní výšce Eiffelovy věže. Pracuje s 3,4 miliardy kapek inkoustu na vodní bázi za sekundu, každá má objem 1,2 pikolitru. Zařízení dosahuje výstupního rozlišení 1600 x 1600 dpi.
Do tiskárny Océ ColorWave 900 lze, stejně jako je tomu u modelu Océ ColorWave 600/650, založit až 1200 metrů vstupního média, 200 metrů na každé ze šesti rolí. Přístroj pracuje s šířkou dráhy 42 palců, tj. 106,7 cm. Potištěná média, suchá a připravená k použití, jsou oříznuta a doručena do vysokokapacitního stohovače, který disponuje dvěma zásobníky pro současně probíhající úlohy a následné vykládání či odebírání, jež maximalizuje dobu provozu a zvyšuje produktivitu.
Flexibilní správa barev a profesionální software pro workflow jsou dostupné buď prostřednictvím řadiče Océ PowerM , nebo v tiskové aplikaci pro workflow ONYX Thrive. Intuitivní dotykové rozhraní navíc zvyšuje využitelnost a zjednodušuje rutinní úlohy, což šetří čas a minimalizuje chyby.
Nová tiskárna Océ ColorWave 900 je ideálním nástrojem pro široké spektrum aplikací. Může jít například o tisky pro výstavy a veletrhy, prodejní místa, pulty a podlahová zobrazení, technické výkresy nebo mapy. Představený model je atraktivní volbou pro velkoformátové tiskárny hledající možnost radikálního zvýšení produktivity a pro komerční tiskárny, jež chtějí výkonný a současně ekonomický způsob, jak získat nové zdroje tržeb.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit