Sociální služby Praha 9
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Hybridní PC od HP nabízí vyšší mobilitu a produktivitu

Autor článku: HP   

Tags: Hardware | Hewlett-Packard | HP Split X2 | Hybridní PC

HP-Split-X2-1337Portfolio hybridních počítačů HP nabízí uživatelům maximálně univerzální využití běžně jednoúčelového zařízení. Uvolněním magnetického závěsu lze prostřednictvím jediného přístroje přecházet mezi dvěma jinak běžně samostatnými kategoriemi přístrojů – tabletem a klasickým notebookem. Model HP Split x2 představuje univerzální hybridní počítač typu 2v1, který kombinuje vysoký výkon a mobilitu s operačním systémem Microsoft Windows 8 a třetí generací procesorů Intel Core. Uživatelé mohou HP Split x2 využívat jako vysoce výkonný a snadno přenosný notebook vhodný pro téměř všechny náročné úlohy, nebo jako 13,3ʺ tablet, na němž si vychutnají hraní her, sledování videa a další multimediální zábavu.

HP Split x2 doplňuje dříve představené hybridní počítače HP SlateBook x2 a HP ENVY x2. Ať už bude používán jako zobrazovací plocha vysoce výkonného notebooku nebo multimediální tablet, špičkový dotykový 33,8cm (13,3") HD displej usnadní prohlížení a sdílení obsahu, hraní her s přáteli či rodinou a umožní si vychutnat vysoce kvalitní hudbu díky reproduktorům Beats Audio, které nabízejí nejlepší zvukové podání, jaké je momentálně mezi počítači a tablety k dispozici.
Díky volitelné kapacitě pevného disku lze přístroj lépe přizpůsobit očekávanému používání, duální baterie navíc výrazně prodlužuje výdrž zařízení v terénu bez přístupu k elektrické síti.
Jemný povrh modelu HP Split x2 zajišťuje pohodlné držení a není tak náchylný na otisky prstů. Mezi lákavé funkce patří mj. i 2Mpx HP TrueVision Full HD čelní webkamera či vysoce citlivý touchpad HP ImagePad pro precizní multidotykové ovládání a identifikaci dotykových gest.
Hybridní počítač HP Split x2 bude v regionu EMEA dostupný na konci září za cenu od 749 eur.


Mohlo by vás zajímat: