CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk generálním partnerem soutěže Think Arch 2013

Autor článku: Autodesk   

Tags: Architektura | Autodesk | ČKA | Soutěž | Stavenictví | Think Arch | Urbanistika

Autodesk-education-1343Generálním partnerem druhého ročníku soutěže Think Arch 2013 se stal Autodesk. Společnost tak pokračuje v rozšiřování svých aktivit podporujících studenty a mladé architekty. V rámci svého vzdělávacího programu pomáhá Autodesk k úspěchu studentům po celém světě, jak na poli akademickém, tak i v profesionálním životě. Studentům nabízí k dispozici zdroje v oblasti vzdělávání a umožňuje zdarma* přístup až k 35 softwarovým produktům Autodesk. Think Arch, jejíž druhý ročník právě probíhá, představuje soutěžní přehlídku určenou pro studenty škol architektonického zaměření a architekty do 40 let na téma udržitelnost a efektivnější využití materiálů a energie v architektuře.

Stejně jako v minulém roce je vedle tří hlavních cen v každé z obou kategorií vyhlášena též zvláštní cena Autodesk Award. V rámci tohoto ocenění bude vybrán vítěz nejlepšího návrhu vytvořeného v softwaru Autodesk. Licence produktů Autodesk je studentům dostupná zdarma* v rámci projektu Autodesk Education Community.
Komunita Autodesk Education Community představuje jednu z mnoha vzdělávacích aktivit, které mají za cíl pomáhat studentům a učitelům a zajistit jim přístup k technologiím a znalostem společnosti Autodesk. V rámci této komunity mohou studenti a učitelé zdarma* stahovat nejnovější verze až 35 softwarových produktů. Jejím prostřednictvím mohou získat mimo jiné přístup ke kvalitním školicím programům včetně pomoci instruktora, k učebnicím, datovým souborům a video instruktážím, dále hledat zaměstnání, sdílet vlastní návrhy s kolegy a další. Více informací o vzdělávacích programech společnosti Autodesk je k dispozici na stránkách Autodesk Education nebo Autodesk Education Community.

Think Arch 2013
Jednokolová architektonicko-urbanistická soutěž pořádaná občanským sdružením Centrum české architektury, pod záštitou České komory architektů (ČKA). Přehlídka probíhá ve dvou kategoriích a je určena pro studenty nebo absolventy českých a slovenských vysokých škol architektonického zaměření a dále pro architekty do 40 let. Předmětem přehlídky jsou návrhy a realizace staveb, které vykazují prvky udržitelnosti, efektivnějšího využití materiálů a energie a zároveň kladou důraz na zvýšení kvality prostředí. Soutěžící mohou své práce přihlašovat do 20. prosince 2013. V únoru 2014 proběhne slavnostní večer s vyhlášením výsledků, prezentací a výstavou vítězných prací. Více informací o soutěži na www.thinkarch.cz.
Vitezny navrh Think Arch 2012-1343

* Bezplatné produkty podléhají podmínkám licenční smlouvy s koncovým uživatelem, která je při stažení připojena k aplikaci.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit