Google překladač: English Deutsch

ZWCAD pořádá Touch Photo Competition

Autor článku: ZWCAD Design   

Tags: AEC | Design | iPad | iPhone | MCAD | Soutěž | ZWCAD | ZWCAD Touch | ZWSOFT

ZWSOFT Soutez-1346Už jedenáct dní probíhá soutěž společnosti ZWCAD Design, dodavatele CAD řešení pro AEC a MCAD průmysl, nazvaná Touch Photo Competition, která bude ukončena 1. prosince 2013. Jejím cílem je zjistit, jak uživatelé používají bezplatný .dwg editor ZWCAD Touch pro iPhone a iPad. Ve spolupráci s Lightworks, dodavatelem renderovacího řešení pro vývojáře pokročilého počítačového 3D grafického softwaru, ocení ZWCAD 5 autorů nejlepších fotografií spolu s 5 náhodně vybranými soutěžícími licencí programu ZWCAD+ 2014 a kopií vizualizačního softwaru Lightworks Artisan, která je nyní k dispozici v ZWCAD+ 2014.

Tyto ceny výhercům umožní pružně navrhovat různé architektonické a interiérové zakázky a používat vysoce kvalitní vykreslování při prezentaci svých nápadů. Kromě toho vítěz také obdrží iPad mini.
Práce musí být vytvořeny samotnými účastníky za použití ZWCAD Touch, nahrány na stránku Facebooku ZWSOFTu a pro jednotlivé fotografie budou hlasovat fanoušci ZWSOFTu. Informace poskytnuté účastníky budou využity pro další rozvoj aplikace ZWCAD Touch pro iPhone a iPad, která umožňuje rychlé prohlížení a editaci výkresů, zahrnuje kompatibilitu se soubory .dwg a je úzce integrována s úložištěm typu cloud třetí strany.
Tato soutěž je součástí probíhajících oslav 15. výročí ZWSOFTu a je způsobem, jak přispět ke zlepšení produktové nabídky silné a loajální zákaznické základně. Čekají na vás velké ceny, nenechte si ujít tuto příležitost. Více informací o soutěži najdete na Facebooku ZWSOFTu.
Uživatelé zařízení s Androidem zatím „ostrouhají kolečka“, protože ZWCAD Touch pro Android ještě stále není k dispozici. Je to škoda, protože podle posledních průzkumů minimálně v Evropě hovoří podíl prodaných zařízení ve prospěch Androidu. To si nakonec uvědomili i pořadatelé veletrhu EMO, kteří ještě v únoru hovořili o tom, že poskytnou aplikaci EMO app (informační průvodce veletrhem) pouze pro zařízení Apple. V době konání veletrhu ale nakonec byla k dispozici i aplikace pro Android.


Mohlo by vás zajímat: