Minerva
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Doplněk Leap Motion Controller opouští Autodesk Labs

Autor článku: Autodesk Labs (JL)   

Tags: Animace | Autodesk | Beta | Controller | Labs | MotionBuilder | Preview

leap motion-1405Autodesk MotionBuilder umožňuje uložit, editovat a přehrávat složité animace postav v interaktivním prostředí. Doplněk Leap Motion Controller snímá vaše ruce a prsty a sleduje každý jejich pohyb. Počítač se tak dá ovládat v podstatě ve vzduchu nad klávesnicí. Technologické preview doplňku Leap Motion Controller pro Autodesk MotionBuilder začátkem roku 2014 skončilo. Pro stávající uživatele bude preview otevřeno až do 31. ledna. Ti uživatelé, kteří by v práci s technologií MotionBuilder chtěli pokračovat, mohou se stát částí MotionBuilder Beta program.

Stačí zajít na tyto stránky, přihlásit se stejným uživatelským jménem a heslem jako v komunitě Autodesk Labs, a aktualizovat profil, kde uživatel uvede, že si přeje pomáhat s testováním MotionBuilderu. Během zkoušení je pak samozřejmě opět možné poslat své návrhy na vylepšení a různé připomínky týmu Motion Builder.

Doplněk Leap Motion Controller opouští Autodesk Labs

Autodesk MotionBuilder umožňuje uložit, editovat a přehrávat složité animace postav v interaktivním prostředí. Doplněk Leap Motion Controller snímá vaše ruce a prsty a sleduje každý jejich pohyb. Počítač se tak dá ovládat v podstatě ve vzduchu nad klávesnicí. Technologické preview doplňku Leap Motion Controller pro Autodesk MotionBuilder začátkem roku 2014 skončilo. Pro stávající uživatele bude preview otevřeno až do 31. ledna. Ti uživatelé, kteří by v práci s technologií MotionBuilder chtěli pokračovat, mohou se stát částí MotionBuilder Beta program. Stačí zajít na tyto stránky, přihlásit se stejným uživatelským jménem a heslem jako v komunitě Autodesk Labs, a aktualizovat profil, kde uživatel uvede, že si přeje pomáhat s testováním MotionBuilderu. Během zkoušení je pak samozřejmě opět možné poslat své návrhy na vylepšení a různé připomínky týmu Motion Builder.

 


Mohlo by vás zajímat: