Google překladač: English Deutsch

Soubor průmyslových veletrhů nabírá tempo

Autor článku: ABF   

Tags: For 3D | For Energo | For Industry | For Infosys | For Logistic | ForInfosys | Fot Transport | Veletrh

ForInfosys ilustracniDalší ročník průmyslových veletrhů se uskuteční v PVA EXPO PRAHA v novém termínu, a to 10. – 13. května 2016. Tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT. Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře. Další novinkou roku 2016 je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny. Záštitu nad veletrhy převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Jarní průmyslové veletrhy představí v roce 2016 dva nové obory

Potenciální vystavovatelé mají nově příležitost se prezentovat na souboru 6 veletrhů. Primárním cílem organizátora je vytvořit jedno místo pro setkávání odborníků z průmyslových oblastí a pro prezentaci všech průmyslových výrobků, technologií a služeb. Kromě mezinárodního veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY se představí i vystavovatelé z oboru logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC, výroby, rozvodu a užití energie FOR ENERGO a 3D technologií FOR 3D. Tyto obory doplní dva nové veletrhy - neustále se rozvíjející obor informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT.

Proč se účastnit průmyslových veletrhů v Praze

Jednotliví vystavovatelé ocení velmi vstřícnou cenovou politiku, se kterou přichází organizátor těchto veletrhů, a to nejen pro prezentaci strojů. Velkou pozornost klade organizátor i na propagaci vystavujících firem od jejich přihlášení až po skončení veletrhu. Nabízí klasickou podporu v podobě informací o novinkách a výrobcích, které bude na veletrhu propagovat, v PR článcích, propagaci na webových stránkách a také možnosti zviditelnění pomocí billboardů za exkluzivní ceny.

Praha je již tradičně místem setkání špičkových odborníků, obchodníků a představitelů veřejné správy. Tomuto faktu také přispívá, že je areál PVA EXPO PRAHA výborně dopravně dostupný nejen pro návštěvníky, ale také pro vystavovatele. Nachází se na konečné stanici metra, má ideální napojení na dálnici a obchvaty hlavního města včetně parkoviště v areálu a dalšího odstaveného parkoviště v blízkosti.

Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program – přednášky, semináře nebo workshopy. Vystavovatelé mohou jako každý rok přihlásit své nejinovativnější výrobky a produkty do soutěže Grand Prix. Ocenění Top Expo si pak odnesou nejpůsobivější expozice veletrhu a to do 50m² a nad 50 m².

Vystavovatelé přibývají

Mezi vystavovatele veletrhu FOR INDUSTRY se v roce 2016 opět vrací firma TAJMAC – ZPS, která se zúčastní se třemi stroji na ploše cca 200 m2. Dvěma dlouhotočnými automaty a jedním obráběcím centrem. Jako atrakci pro návštěvníky přiveze i rally speciál v brandu TAJMAC-ZPS. Dále jsou na průmyslové veletrhy již nyní přihlášeny například firmy ATEQ, Jiří Štěpánek – Indeva, DEOM, Wanzl, Advantage-fl.cz, Český svaz vědeckotechnických společností, Úřad průmyslového vlastnictví, Infocube, Kasys, Mitutoyo Česko a mnoho dalších. Vedle tradičních vystavovatelů se na veletrhy chystá i řada nových vystavovatelů jako např. společnost Murtfeldt plasty, TPV Group, Pružiny Praha či CCV, jež drží pozici jediné informačně ucelené vstupní brány do světa EDI a bezpapírové výměny obchodních a logistických dokladů v České republice.

Energo summit – vrcholná událost energetického sektoru

První den veletrhu, tj. 10. května 2016, se uskuteční v Kongresovém sále areálu již 2. ročník mezinárodního energetického summitu, který se koná vždy jednou za dva roky. První ročník, který se v areálu PVA EXPO PRAHA konal v roce 2014, přilákal téměř 250 posluchačů. Nenechali si jej ujít ani zástupci velvyslanectví Číny, Itálie, Rakouska, Španělska, Ruska a Thajska.

Veškeré informace na www.energosummit.cz.

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA

Největší veletržní areál v hlavním městě prošel za poslední roky rozsáhlou modernizací jak výstavních hal, tak zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. V PVA EXPO PRAHA se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600 000. Areál byl v březnu tohoto roku rozšířen o Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.


FOR INDUSTRY | FOR ENERGO| FOR LOGISTIC | FOR 3D | FOR TRANSPORT | FOR INFOSYS
10. – 13. května 2016 | PVA EXPO PRAHA | www.prumysloveveletrhy.cz


Mohlo by vás zajímat: