E LINKX
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

GEPRO
Siemens

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Strategické partnerství Garmin – ASUS

Autor článku: Administrator   

Společnosti ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) a Garmin Ltd. oznámily strategické partnerství, které pomůže oběma firmám dosáhnout výrazně vyšší odbornosti při návrhu, produkci a distribuci společných mobilních telefonů vybavených navigací. Společnosti Garmin a ASUS již zahájily společný vývoj různorodých produktových řad mobilních telefonů, které budou známé pod označením Garmin-Asus nüvifone Series. Všechna zařízení Garmin-Asus nüvifone navazují na vizi původních produktů nüvifone a stanou se ztělesněním LBS zařízení s funkcemi pro připojení, komunikaci i navigaci. Původní Garmin nüvifone, který byl ohlášen v roce 2008, bude přejmenován na Garmin-Asus nüvifone G60. Uvedení prvních kusů telefonů Garmin-Asus nüvifone G60 je plánováno na první polovinu roku 2009.

Navigace (LBS) je klíčovou funkcí telefonů řady Garmin-Asus nüvifone, které nabídnou přesně tutéž všestrannou, hlasem ovládanou navigaci, kterou znají uživatelé z přenosných navigačních zařízení (PND – Portable navigation device) Garmin vyšší třídy. Nové telefony s navigací mají již předem nahrané mapy s milióny zájmových bodů, které umožní řidičům rychle a snadno najít konkrétní ulici nebo restauraci, či vyhledávat různé destinace dle kategorií. Kromě toho nüvifone nabízí rychlý přístup k on-line zájmovým bodům pomocí internetového místního vyhledávání. Nüvifone využívá možností celosvětové sítě, přičemž informace o místních obchodnících a zajímavostech jsou průběžně aktualizovány. Nový nüvifone je také vybaven funkcí Ciao – aplikací sociální sítě, která překlenuje propast mezi roztříštěnými sociálními sítěmi a perfektně je spojuje do jediného zařízení.
Obě společnosti předvedou několik modelů mobilních telefonů Garmin-Asus na stánku Garmin-Asus (7C37, hala 7) u příležitosti obchodní přehlídky Mobile World Congress ve španělské Barceloně, která probíhá v termínu od 16. do 19. února 2009.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit