Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

GEPRO
Bentley
Předplatné časopisu CAD
Gopas

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Electro World prodává stopaře pro auta, děti i seniory

Autor článku: Gric   

Tags: lokátor

Guardys_1142Electro World začala prodávat lokátory značky Guardys. Model PGT5020 lze jednoduše nakonfigurovat pomocí SMS, hlasového menu nebo dodávaným softwarem přes PC. Na rozdíl od jiných služeb se neplatí žádný měsíční paušál, platí se pouze SMS, MMS, případně za data, a to podle ceníku operátora. Lokátor jsou vhodné pro děti i seniory. Na lokátor lze kdykoliv zaslat požadavek a vrátí se vám SMS s aktuální polohou nebo komfortní MMS, ve které bude výřez mapy s vyznačeným místem polohy. Případně stačí otevřít webovou stránku www.GPSlocator.cz, na které je možné zjistit okamžitou polohu. Unikátní funkcí je hlídání oblasti – do mapy zakreslíte region, který nesmí lokátor opustit. A pokud se tak stane, budete okamžitě informováni.

Model PGT5020 rovněž poslouží jako hlídač automobilů, kamionů, stavebních strojů nebo lodí. Na internetu si můžete kdykoliv ověřit, kde se lokátor nachází, a můžete si nechat zobrazit projeté trasy a dokonce vygenerovat i knihu jízd. Tak budete přesně vědět, kudy a kdy auto jezdilo. Model PGT5020 je vybaven i otřesovým čidlem, díky čemuž může spustit alarm, pokud někdo s automobilem neoprávněně nakládá – třeba jej odváží. Instalace do automobilu je přitom velmi jednoduchá a můžete ji zvládnout i svépomocí.

Zařízení má vysoký důraz na bezpečnost. Deaktivovat jej může jen oprávněná osoba a polohu prozradí jen registrovaným číslům, čímž je zaručena plná kontrola nad soukromím.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit