Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

For Arch 2011 – veletrh nízkoenergetického stavění

Autor článku: ABF   

Tags: Architektura | For Arch | Stavebnictví | Výstava

Ilustrační foto z For Arch IMG_0152Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli. Vystavovatelé veletrhu For Arch proto připravili prezentace novinek a zajímavostí z oblasti nízkoenergetického stavění. Na 22. ročníku mezinárodního veletrhu For Arch 2011 (21. – 25. 9., PVA Expo Praha - Letňany) máte možnost nalézt novinky a trendy tohoto progresivního oboru stavebnictví.

Hlavní téma prostoupí také všechny souběžné veletrhy, kterými jsou: For Therm - veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky, For Wood - veletrh progresivního stavění ze dřeva, For Elektro - veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů, Sport Tech - veletrh sportovních staveb, jejich technologií a vybavení. Každý veletrh má své silné zastoupení v řadách vystavovatelů.  
Význam veletrhu potvrzuje také skutečnost, že zde mohou najít inspiraci všichni, kteří přemýšlí o stavbě pasivních domů. Jedním z takových je i pan Ing. Miroslav Moravec, který v pasivním domě žije již dva roky a inspiraci čerpal právě na veletrhu For Arch a od kamarádů, kteří již pasivní domy obývají. „S využíváním domu jsem nadmíru spokojen, pokud bych se v budoucnu rozhodl znovu stavět, má volba bude jednoznačně stejná,“ dodává Moravec a pokračuje: „Největší výhodu tohoto domu shledávám v úspoře energií a navíc za dobu používání jsem neshledal žádná úskalí a ani nevýhody. Určitě všem, kteří se chystají na stavbu pasivních domů, doporučuji navštívit veletrh FOR ARCH, kde se mají možnost dozvědět spoustu zajímavých informací, setkají se s odborníky a získají cenné rady.“
Nejen pro rady, tipy a zajímavé náměty si mohou návštěvníci přijít na veletrh For Arch 2011, který se uskuteční od 21. do 25. 9. 2011, ale mohou také navštívit bohatý doprovodný program. Z Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně se na veletrhu v rámci programu představí 21. září od 13:00. Dalším zajímavým tématem je speciální přednáškový blok od Centra pasivního domu. Návštěvníci se mohou zúčastnit například těchto přednášek: „Pasivní domy – proč a jak“ a „Jak se žije v pasivním domě“. Kompletní doprovodný program naleznete na webu veletrhu.
Velmi zajímavým lákadlem pro návštěvníky veletrhu je také speciální soutěž s hlavním partnerem veletrhu For Arch 2011, akciovou společností BEST, výrobcem betonové dlažby, o výhry v celkové hodnotě 500 000 Kč. Losování bude probíhat dvakrát denně na expozici společnosti BEST v hale číslo 2 v PVA Expo Praha.
Veletrhy všeobecně jsou kromě internetu nejobsáhlejším informačním zdrojem, jaký v dnešní době existuje. Oproti internetu je jejich hlavní výhodou možnost přímé komunikace se zástupci vystavující firmy – to, na co byste se možná po zhlédnutí internetových stránek složitě dotazovali e-mailem nebo telefonem, vysvětlí tváří v tvář lidé, kteří ve firmě pracují. Na jednom místě tak dochází ke koncentraci lidí a informací a k prezentaci novinek a trendů.
Veškeré informace můžete najít na webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat: