Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Soupravy robotů Revell používají SolidWorks

Čtvrtek, 10 Duben 2008 11:22
vexplorer815.jpgJak se už mohli čtenáři našeho časopisu dozvědět, nadějní vynálezci a vědci používají 3D CAD systém SolidWorks u dálkově ovládaných robotů. Nyní k této skutečnosti SolidWorks vydal i oficiální tiskovou zprávu. Software SolidWorks je nyní obsažen v každém novém systému VEXplorer Robotics Design System, což je souprava dálkově ovládaných robotů od společnosti Revell. Uživatelé pomocí systému SolidWorks plánují využití a pozice pro kolečka, páky a kamery, které budou provádět zadané úkony. Systém VEXplorer se prodává zákazníkům prostřednictvím online serverů i kamenných obchodů. Obsahuje systém SolidWorks Student Design Kit, který nabízí množství funkcí pro návrhy, rendrování a animace, včetně možnosti stahovat doplňky z internetu pomocí stejných nástrojů, jaké používají profesionální inženýři.
Systém VEXplorer společnosti Revell je rozšířením oblíbeného systému VEX společnosti Innovation First, Inc., který se již běžně používá na středních i vysokých školách při výuce robotiky a je schválen akademií robotiky v Carnegie Mellon a dalšími institucemi. Systém VEX Robotics Design System Starter Kit, který také obsahuje systém SolidWorks, používají účastníci soutěže FIRST Tech Challenge, což je soutěž v robotice pro středoškolské studenty. V systému VEXplorer, který obsahuje více než 300 dílů, je možné vytvářet velké množství konfigurací.
VEXplorer, který byl sám navržen pomocí systému SolidWorks, je nyní k dispozici v různých obchodech, například Toys “R” Us, Fred Meyer a Hobby Lobby. Mezi online obchody, nabízející systém VEXplorer, patří Amazon.com, Target.com, Toysrus.com, Fredmeyer.com, Walmart.com, Hobbytownusa.com, Towerhobby.com, Greatplanes.com, CompUSA.com, Discoverthis.com, Etoys.com, Museumtour.com a HammacherSchlemmer.com.
Doporučená prodejní cena je 199 $.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit