Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Navigace Mio C720 má i TMC a fotoaparát

Čtvrtek, 17 Duben 2008 17:27
Mioc720_816.jpgSystém Mio DigiWalker C720 přináší vysoký standard cestování. Kromě jiného je také vybaven integrovaným přijímačem TMC, díky kterému dostává veškeré informace o dopravě, od prací na silnici až po dopravní zácpy. V případě, že se na trase nachází nějaké dopravní omezení, může se uživatel rozhodnout, zda bude pokračovat nebo zda se mu vyhne. Ve druhém případě provede C720 automatické přepočítání trasy. Přístroj má přijímač TMC již integrován, takže jediné, co stačí udělat, je připojit anténu do aktivního držáku v autě. Mio DigiWalker C720 má dále integrovaný 2megapixelový fotoaparát a špičkovou funkční výbavu. Systém s jasným dotykovým displejem a úhlopříčkou 4,3 palce uživatelům nabízí zřetelné hlasové navigační pokyny i jednoduchou obsluhu bez používání dotykového pera.
Přístroje se ovládají prostřednictvím intuitivního rozhraní s přehlednými nabídkami a ikonami. Funkce „geotagging“ vkládá do pořízené fotografie přesné souřadnice místa, kde byla pořízena, a pak ji sdílet s přáteli a rodinou.
Model C720 je rovněž vybavený čtečkou vizitek. Informace z vizitek se ukládají automaticky a odpadá tak ruční přepisování dlouhých adres a titulů. Prostřednictvím rozhraní Bluetooth je rovněž možné přístroj C720 využít jako hands-free sadu. Je natolik tenký a kompaktní, že pro navigaci mimo vůz se dá uložit i do kapsy nebo do kabelky.

Technické údaje
Přijímač GPS20kanálový SiRF StarIII
Displej4,3” TFT dotykový LCD displej
FotoaparátIntegrovaný 2,0 Mpix
Baterie1300 mAh Li-Ion
Hmotnost190 g
Rozměry126 x 81 x 14,5 ~19,9 mm
RozhraníBluetooth


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit