Alvao
Google překladač: English Deutsch
Data&AI Forum 2020

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Na fasády se SolidWorks

Čtvrtek, 31 Březen 2005 13:21

Fasada od PermasteelisaSpolečnost Permasteelisa si zakoupila 1200 licencí 3D softwaru SolidWorks, aby rychleji uspokojovala vysoká očekávání svých náročných klientů.

Skupina Permasteelisa je vedoucí světová společnost v oblasti návrhu, výroby a instalace fasád významných budov. Skupina se sídlem v Itálii působí na čtyřech kontinentech a je tvořena více než 60 společnostmi ve 27 zemích. Zabývá se také návrhem, výrobou a instalací přepážek, zdí a dalších prvků interiérů obchodů a kanceláří. Její exteriéry zdobí takové architektonické poklady jako je budova opery v Sydney, mezinárodní letiště v Hong Kongu, MOMA v New Yorku a Disney Concert Hall v Los Angeles

Skupina Permasteelisa se pro software SolidWorks, který v jejích kancelářích nahradí software pro 2D návrh AutoCAD, rozhodla po testování mnoha produktů pro 3D návrh. Experti společnosti považují software SolidWorks za nejlepší systém pro současné zvýšení efektivity i přesnosti návrhářů, přičemž oceňují zejména jeho jednoduchost, snadnost používání, pružnost a nabídku funkcí pro 3D modelování. Software SolidWorks má pomoci skupině Permasteelisa v plnění náročných úkolů v oblasti exteriérů budov.

Fasády jsou dnes dynamickými prvky architektury, vzájemně reagují s vnějším prostředí a regulují světlo, teplotu a hluk. Navíc musejí odpovídat konstrukčním a estetickým požadavkům nejvýznamnějších světových architektů. Interaktivní fasády společnosti Permasteelisa používající jedinečnou ekologickou technologii Blue Technology jsou krokem směrem k vysněnému cíli, jímž jsou budovy s nulovou spotřebou energie.

http://www.permasteelisa.com; www.solidworks.cz


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit