E LINKX
Minerva
Google překladač: English Deutsch
GstarCAD – DWG kompatibilní 2D/3D CAD
Sophos
ITmeets

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
IOTOR

Výkonný luxusní Tablet PC Umax s "Penrynem"

Čtvrtek, 15 Květen 2008 15:08

Luxusní černé provedení, 12" dotykový displej a mobilní procesor Intel Core 2 Duo T8300 „Penryn“ (2,4 GHz, 3MB Cache L2, 800MHz FSB) charakterizují nový Tablet PC Umax VisionBook TN121R. Počítač je osazen 2 GB operační paměti DDR2 a vysokokapacitním 320GB SATA diskem. Výbava zahrnuje dále kromě jiného bezpečnostní prvek v podobě čtečky otisků prstů, 1,3Mpixelovou webkameru ve víku s displejem, Bluetooth i Wi-Fi adaptér (802.11a/b/g/n), čtečku paměťových karet, VGA výstup, tři USB 2.0 porty a multiformátovou DVD mechaniku.  Za příplatek je možné notebook vybavit UMTS/HSDPA modulem pro připojení k internetu.

Dotykový 12" WXGA displej s rozlišením 1200×800 bodů je schopen rotace a sklopení do podoby Tablet PC díky speciálně navrženému kloubu. V této poloze lze počítač ovládat pomocí pera, vestavěná podpora rozpoznávání znaků umožňuje vkládat znaky přímo do většiny aplikací. Pomocí ergonomicky navržených tlačítek je možné ovládat funkce počítače podobně jako u standardně koncipovaného PC či notebooku přes funkční klávesy.
Uživatelé mohou využít pro individuální sestavení notebooku on-line konfigurátor na webu výrobce nebo u prodejců. Doporučená cena VisionBooku TN121R v popsané hardwarové konfiguraci, dodávaného s operačním systémem MS Windows Vista Home Premium a brašnou, je 30 928 Kč (včetně DPH).