SolidVision
3DConnexion
Google překladač: English Deutsch
Dytron
Siemens - Virtuální linka

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
ORBIT

Autodesk 3D Forum 2008 navštívilo Bratislavu a Prahu

Pondělí, 19 Květen 2008 17:15
Autodesk05734_821.jpgŠestého května v City hotelu Bratislava a o týden později, 15. května v pražském hotelu Diplomat, se konala setkání uživatelů a příznivců CAD/GIS řešení společnosti Autodesk – Autodesk 3D Forum 2008. Pro své partnery je uspořádala společnost Autodesk a výhradní distributor jejích produktů pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, společnost Tech Data Distribution. Program setkání byl naplněn zajímavými přednáškami i praktickými ukázkami jednotlivých programů, které si účastníci mohli sami vyzkoušet na specializovaných workshopech. V rámci přednáškové sekce se účastníci mohli dozvědět důležité informace o nejnovější řadě produktů Autodesk 2009.
Ve výstavní části Autodesk 3D Forum se představili partneři akce (Dell Computer, BoneheadzSD, AB Studio, Hewlett-Packard a Samsung) a jejich prezentace si prohlédli účastníci z řad prodejců, zákazníků a uživatelů z různých odvětví průmyslu, ve kterých se programy společnosti Autodesk používají. Prezentovaly se významné projekty společnosti, konkrétně Autodesk club – klub zájemců a příznivců produktů Autodesku, který svým členům přináší množství výhod (nejnovější informace, zvýhodněné aktualizace nebo nové verze programů Autodesk za akční ceny), a Autodesk academia – akademická iniciativa společnosti, která má podporovat rozvoj vzdělávání v oblastech CAD a GIS na školách v České a Slovenské republice.

Účastníci setkání se v průběhu dne měli možnost podrobně seznámit s produktovými novinkami řady 2009. Byly představeny například novinky Autodesk Inventor 2009, Autodesk Revit Architecture 2009 a Autodesk Revit Structure 2009, AutoCAD Civil 3D 2009 a další.

Další informace o Autodesk 3D Forum 2008 najdete zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit