Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Anark představuje revoluční 3D CAD transformační platformu

Čtvrtek, 29 Květen 2008 16:54
Anark822.jpgSpolečnost Anark Corporation, poskytovatelka automatizovaných 3D CAD transformačních a vizualizačních řešení, oznámila, že bude vystavovat na každoročním PTC/User World, letos se konajícím v Long Beach v Kalifornii. Společnost zde bude předvádět svoji jednoduše použitelnou a automatizovanou 3D CAD přípravnou a transformační platformu Anark Core. Revoluční Anark Core Platform dramaticky redukuje opakované konverze CAD souborů a přípravné úlohy tím, že poskytuje automatizované nástroje, které umožňují účinnou a bezpečnou interoperabilitu mezi producenty a spotřebiteli 3D CAD dat, například pro výměnu dat OEM dodavatelů, technické ilustrace a vizuální simulace. Na zmíněné akci bude Anark demonstrovat aktuální verzi 1.1.
Tato verze poskytuje uživatelům automatizované odstraňovací operace (části, díry, filety) a následný export vysoce přesných BREP (boundary representation) a odlehčených síťových souborových formátů, včetně CATIA V4/V5, Parasolid, STEP, NX (dříve Unigraphics), IGES, Collada, DWF, X3D, a VRML.
Anark Core Platform bude představena na každoroční uživatelské akci PTC v Long Beach Convention Center, na stánku 419, v termínu od 1. do 4. června 2008. Více informací najdete na webu www.anark.com.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit