Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Na český trh vstupuje Optoma

Středa, 25 Červen 2008 17:32
OptomaEP727-300-6_826.jpgJako jeden z předních výrobců zařízení pro digitální projekci a zobrazování vstupuje oficiálně na český trh společnost Optoma. Její výrobky jsme zatím mohli u nás spatřovat pouze pod jinými značkami, protože Optoma je celosvětově přední společností v oblasti vývoje a výroby projektorů a dodává svoje produkty jako OEM výrobce. Značka Optoma patří do skupiny Coretronic, což je celosvětově největší výrobce projektorů. Skupina Coretronic byla založena v roce 1992 na Taiwanu a patří do ní společnost Young Optics, vývojář a výrobce optických komponent, a již zmíněný Coretronic. Optoma pak je vlastní značkou projektorů skupiny Coretronic. Skupina Coretronic zaměstnává v současnosti po celém světě přibližně 15 000 zaměstnanců. Za značku Optoma je za Evropu, blízký Východ a Afriku (EMEA) odpovědná společnost Optoma Europe Ltd. se sídlem v Londýně. Své kanceláře má Optoma v 11 zemích světa.
Na český trh vstupuje Optoma prostřednictvím distributorů SWS a Softir. SWS se specializuje především na dodávání prezentačních projektorů do IT prodejního kanálu v České republice a společnost Softir má pro prodejce ve svém portfoliu veškerý sortiment zboží včetně projektorů specializovaných pro domácí kino.
Inovativní projektory Optoma obsahují výhradně nejmodernější technologie DLP společnosti Texas Instruments. Optoma nabízí 10letou garanci na sytost zobrazení barev u všech svých DLP projektorů a pro jejich konstrukci používá technologii DLP Filter Free Design firmy Texas Instruments. V té je část optoelektronického obvodu, včetně DLP čipu, hermeticky uzavřená do jednoho celku. Díky tomuto řešení je tato část projektoru méně vystavena působení vnějšího prachu a znečištění.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit