E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SpacePilot zvyšuje 3D produktivitu

Pátek, 08 Duben 2005 19:42
SpacePilotFirma 3Dconnexion (patřící Logitechu) uvedla na trh nové inteligentní polohovací zařízení s názvem SpacePilot.

SpacePilot je prvním polohovacím zařízením, které umí rozpoznat aplikaci a činnost uživatele a samo se této dokáže přizpůsobit. Nové zařízení je navrženo tak, aby se maximálně zvýšila produktivita práce, proto spojuje přednosti nové generace 3D polohovacích zařízení s řadou funkčních kláves, které jsou dále vylepšeny inovační adaptivní technologií. SpacePilot je vybaven vestavěnou LCD obrazovkou, která uživateli dovoluje jednoduše sledovat, které funkce má nastavení na klávesách, díky čemuž má k dispozici neomezený počet rychle přístupných funkcí s ohledem na právě prováděné úkony.

Rychlý jednotlačítkový přístup k nejčastějším příkazům aplikací je možný díky novým a snadno dostupným klávesám rychlého přístupu, jejichž role jsou viditelné na LCD štítku, aktualizovaném podle právě přiřazených aplikací a funkcí. Skupiny funkcí kláves se mohou ukládat do paměti a možnost přepínat tyto skupiny poskytuje uživateli přístup k neomezenému počtu kláves. Další tlačítka jsou určena pro obvyklé funkce profesionálních 3D aplikací, jako jsou pomocné klávesy (Ctrl, Shift, Alt, Esc), standardní kolmé průměty, zamčení rotace a funkce přizpůsobit (fit).

Přepracovaná hlava ovladače, její vylepšené pružné zavěšení a vyladěný software umožňují přesné a citlivé ovládání.

www.3dconnexion.com/spacepilot.htm


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit