Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Autodesk a partneři na MSV 2008

Pátek, 05 Září 2008 18:22
AutodeskMSV2008_836.jpgSpolečnosti Tech Data Distribution, Autodesk a jejich autorizovaní partneři zvou všechny zájemce o oblast strojírenství a výroby na stánek Autodesku, který přivítá návštěvníky od 15. do 19. září u příležitosti letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. V rámci zajímavých expozic stánku č. A1-009 se návštěvníci budou moci seznámit nejen s nejpokročilejšími softwarovými technologiemi pro počítačem podporovaný návrh, ale také s jejich praktickým nasazením u celé řady významných českých a slovenských firem. Velkým lákadlem expozice bude i představení pouštního speciálu českého týmu OFFROADSPORT CZ, který si návštěvníci budou moci na místě prohlédnout. Součástí programu je i tisková konference pro tisk i odbornou veřejnost, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 9. od 13.00, opět na stánku společnosti Autodesk.
AutodeskAuto836.jpgPo loňském úspěchu, který slavila návštěva Karla Lopraise a jeho Tatry přímo v rámci expozice, je letos připraven neméně zajímavý doprovodný program. Jako názorná ukázka toho, jak Inventor v praxi pomáhá při dosahování vyšší kvality návrhů, a tím i konkurenceschopnosti firem, je letos pro návštěvníky připraveno představení závodního speciálu týmu OFFROADSPORT CZ. S pomocí řešení Autodesk Inventor v tomto případě týmoví konstruktéři navrhli (kromě motoru a převodovky) celé auto.
V rámci expozice ve stánku A1-009 představí odborné veřejnosti řešení Autodesk produktové řady 2009 zástupci společností M&P, ŠTOR CAD Computers a XANADU. V samostatných stáncích budou vystavovat také další autorizovaní prodejci pro oblast strojírenství ADEON CZ (A1-008) a DAGIS (A1-016).

Kdy a kde?
Kde: Stánek A1-009 brněnského výstaviště
Kdy: 15.–19. září 2008

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit