Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Vždy aktuální mapy s TomTom Map Update Service

Čtvrtek, 02 Říjen 2008 12:05
TT_MUS840.jpgTomTom představil novou službu Map Update Service. Prostřednictvím této služby mohou uživatelé za použití bezplatného softwaru TomTom HOME jednoduše stahovat nové verze svých map, a to ihned, jakmile jsou k dispozici. Služba Map Update Service je dostupná všem zákazníkům TomTom za čtvrtletní poplatek ve výši 9,95 Euro (závisí na verzi mapy a typu zařízení, které uživatel vlastní). Nové mapy jsou k dispozici každé čtvrtletí po celou dobu trvání uživatelského předplatného a zahrnují veškeré změny v dopravní síti, které byly ověřeny společností Tele Atlas. Silniční infrastruktura se každoročně změní o 15 % a se službami TomTom Map Update Service, TomTom Map Share a zárukou nejnovější mapy mohou uživatelé s těmito změnami držet krok.
Všechny navigační přístroje TomTom se dodávají se zárukou nejnovější mapy. Pokud je během 30 dnů od prvního použití navigace k dispozici nová mapa, uživatelé jsou oprávněni k jednomu bezplatnému stažení této mapy prostřednictvím TomTom HOME. Takto mají uživatelé přístup k nejnovější mapě ihned po zakoupení navigace.
Nové vozovky se stavějí nepřetržitě a také dopravní situace se stále mění. Vydání nové mapy zahrnuje v průměru tisíce kilometrů nových silnic, bodů zájmu (Points of Interest), stejně jako unikátních oprav Map Share, které byly nahlášeny zákazníky TomTomu. Každé čtvrtletí jsou k dispozici nové mapy obsahující veškeré tyto změny. S novou službou Map Update Service si zákazníci mohou být jisti, že nejnovější verzi mapy obdrží automaticky, jakmile je dostupná. Kombinace služby Map Update Service, záruky nejnovější mapy a technologie Map Share zajišťuje, že řidiči mají vždy nejnovější a nejkompletnější mapu a mohou cestovat bezpečně a bez zbytečného stresu.
Novou službu, svoje portfolio navigací i poslední inovace TomTom představí na nadcházející výstavě automobilů Paris Motor Show, která se koná ve dnech 2. až 19. října.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit