Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio Moov nyní s přijímačem RDS-TMC

Úterý, 07 Říjen 2008 09:50

Společnost Mio Technology začala v České republice prodávat první model z očekávaných autonavigací poslední série Mio Moov s přijímačem RDS-TMC zpráv – Moov 310. Zákazníci tak budou moci využít možností, které jim přináší tato služba, jejíž provoz byl u nás oficiálně oznámen letos v srpnu. Na základě dopravních zpráv o nehodách, uzavírkách a dopravních zácpách, automaticky přenesených do navigace prostřednictvím služby TMC-RDS, dokáže tato řidiči nabídnout alternativní trasu do cíle cesty.

Společně s novými možnostmi samozřejmě Moov 310 nabízí i všechny osvědčené funkce a vylepšení této série. Za zmínku stojí 4,3 palcový dotykový displej, GPS chipset SiRFStar III s technologií InstantFix II, zajišťující počáteční nalezení polohy v řádu několika sekund, nové intuitivní uživatelské rozhraní, funkce fonetické klávesnice, která najde adresu i při nepřesném zadání, nebo funkce NavPix, výběr cíle cesty podle fotografie.

 

Moov 310 je první navigací ze série, která má zabudovaný RDS-TMC modul. Ani zákazníci již vlastnící některou z navigací Moov ale nepřijdou zkrátka. Na konci října se v obchodech objeví držák do auta s vestavěným modulem RDS-TMC. Ten řidičům splní stejnou službu jako modul přímo vestavěný v navigaci.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit