OLTIS group
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PartMaker V9 pro NC programování

Pátek, 07 Listopad 2008 00:59
partmaker_v9_845.jpgSpolečnost PartMaker, americká divize firmy Delcam začala dodávat stejnojmenný CAD/CAM systém PartMaker V9. Tento software je určen pro CNC programování frézování, soustružení, soustružnicko-frézovacích center a drátořezů. Verze 9 se vyznačuje přepracovaným uživatelským rozhraním, zlepšenou schopností přímého programování objemových těles a automatickou tvorbu HTML dokumentace. Nově zpracované uživatelské rozhraní patří k největším novinkám nové verze. Změny byly zaměřen y na snadnost použití systému.
K tomu také přispívají uživatelsky nastavitelné lišty a funkce dostaly nové přehlednější ikony. Celé rozhraní bylo navrženo tak, aby stávající uživatelé mohli systém používat efektivněji než dosud.
Objemový model je možné integrovat do programovacího okna a dráhy jsou přiřazeny přímo tomuto modelu. Nová vlastnost, převzetí parametrů z objemu, detekuje všechna data pro obrábění z tělesa a tím spoří čas a eliminuje možné chyby. Přesto si zachovává všechny prvky znalostního obrábění.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit