E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

TDS-TECHNIK pro NX Unigraphics

Čtvrtek, 12 Květen 2005 15:11
TDS TechnikFirma TDS uvádí na trh novou strojírenskou nadstavbu TDS-TECHNIK pro NX Unigraphics. Podobně jako u jiných verzí TDS-TECHNIK, také uživatelé NX získávají rozsáhlou a aktualizovanou databázi normalizovaných dílů, vazbu na skladovou databázi, pevnostní výpočty a další nástroje. K dispozici je česká i slovenská verze.

Nastavba TDS-TECHNIK obsahuje databanku s rozsáhlým sortimentem normalizovaných dílů podle nejnovějších norem ČSN EN ISO. Díly jsou zde jako plně parametrické modely (se zachovanou historií modelování - stromem prvků). Práci v sestavě podporuje způsob vkládání modelu, možnost výměna dílu (jednotlivě i vícenásobně), funkce upozornění v případě porušení vazeb (po výměně dílu) i možnost uvádění rozšiřujících informaci o vybraném modelu. Součástí je i 30 typů kontrolních a pevnostních výpočtů (ozubená kola, řetězy, ložiska, nosníky, svary, rozvinuté délky, pružiny, klíny, pera, šrouby, matice, čepy, kolíky, drážkované spoje, aj.).

TDS TECHNIK v prostředí NX3Z dalších funkcí uveďme podporu soustavy tolerancí a uložení ISO a převody jednotek. Přívětivé uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení nabízí například tvorbu vlastního seznamu oblíbených norem pro zrychlený přístup, možnost volby dlouhého nebo zkráceného názvu pro normy ČSN EN a ČSN EN ISO, komfortní určení cílové složky a názvu souboru generovaných modelů. CAD manažeři ocení nástroj pro nastavení společné konfigurace pro síťové instalace.

Podrobné informace: http://www.tds-technik.cz/nx/


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit