E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk Forum 2005 za účasti Carol BARTZ

Čtvrtek, 12 Květen 2005 15:49
Carol Bartz navštíví Prahu Autodesk Forum 2005 má v letošním kalendáři společnosti Autodesk klíčové postavení. Nové technologie z oblasti architektury a stavebnictví, strojírenství a infrastruktury proto budou prezentovat nejpovolanější specialisté Autodesku z různých částí světa. Cílem uživatelské konference Autodesk Forum je předat přítomným hostům co nejkomplexnější informace o všech novinkách z oboru v co možná nejkratším čase a co nejpřirozenějším způsobem. Druhý ročník setkání Autodesku a jeho klientů proběhne 28. června 2005 od 9 hodin v prostorách hotelu Hilton v Praze.

Konferenci otevře hlavním příspěvkem výkonná ředitelka a předsedkyně správní rady společnosti Autodesk, paní Carol BARTZ. Účastníci akce budou mít v průběhu dne možnost seznámit se podrobně s produktovými novinkami a načerpat aktuální informace o programech Autodesk Inventor, Productstream, Vault, AutoCAD Mechanical, Autodesk Map 3D, Civil 3D, MapGuide, Autodesk Architectural Desktop, Revit, Buzzsaw, Raster Design, Autodesk VIZ a mnoha dalších. Mluvit se bude samozřejmě i o novinkách programu AutoCAD 2006, který si přítomní budou moci vyzkoušet i prakticky.

Podrobnější informace o konferenci Autodesk Forum 2005, stejně jako registrační formulář, jsou k dispozici na adrese: www.autodeskclub.cz/forum. Součástí Autodesk Forum 2005 bude i výstavní část, ve které zúčastněné firmy představí své produkty, řešení a nabízené služby.

Carol Bartz je výkonnou ředitelkou a předsedkyní správní rady společnosti Autodesk. Od roku 1992, kdy převzala vedení společnosti, dosáhl Autodesk nárůst ročních výnosů z původních 285 milionů dolarů na 952 milionů dolarů v roce 2004. Za svou kariéru posbírala Carol Bartz celou řadu prestižních ocenění, z nichž jmenujme alespoň World’s 100 Most Powerful Women časopisu Forbes, které obdržela v loňském roce.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit