E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

JT2Go-JT Open Edition

Pátek, 20 Květen 2005 14:59
JT2GOSpolečnost UGS ohlásila dostupnost nové verze prohlížeče JT2Go. JT2Go-JT Open Edition uvádí novou funkci, která umožňuje vytváření nejrůznějších dokumentů na platformě Microsoft prostřednictvím integrovaných prohlížečů JT2Go nazvaných JT Documents. S novou verzí JT2Go mohou prohlížet JT dokumenty všichni uživatelé napříč uživatelským řetězcem, přičemž členové JT Open Program dostanou klíč, který jim umožní JT dokumenty publikovat.
Řešení JT2Go, ohlášené již v listopadu 2002, je bezplatný trojrozměrný prohlížeč, který umožňuje korporátním uživatelům globální sdílení dat. JT2Go si už stáhly tisícovky uživatelů, neboť toto řešení jim umožňuje prohlížet soubory vytvořené ve formátu JT, jenž je světově nejrozšířenějším lehkým 3D datovým formátem. JT2Go a JT Documents zvyšují hodnotu JT a zvyšují přitažlivost tohoto formátu pro ještě širší publikum. Z extra funkcí, které jsou nyní dostupné v JT2Go-JT Open Edition, bude profitovat rozšiřující se členská základna JT Open Program, která měla výrazný podíl na vývoji JT2Go. JT Open je dynamicky se rozvíjející iniciativa, kterou založila společnost UGS a na jejímž rozvoji se podílejí přední světové firmy.

Nová funkce JT Document umožňuje uživatelům prohlížet 3D JT data přímo v aplikacích Microsoft Word, PowerPoint nebo Excel, a to díky integrovaným prohlížečům JT2. Zasahování do JT dokumentů je v současné době dostupné pouze pro členy JT Open Program, nicméně s nainstalovaným řešením JT2Go si dokumenty mohou prohlížet všichni uživatelé.

Další informace zde:


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit