POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Čínská alternativa k AutoCADu

Čtvrtek, 26 Březen 2009 17:32
GStarICAD913.jpgNedávno mne, stejně jako mnoho jiných, e-mailem oslovila čínská firma GreatStar software a nabídla mi spolupráci při distribuci jejich produktu GStarICADu, což je CAD produkt založený na IntelliCADu, technologickém průmyslovém standardu nízkonákladových CAD softwarů. Protože však nejsem žádný dealer, rozhodl jsem se trochu s firmou i produktem seznámit naše čtenáře, a tím možná i příští prodejce v ČR. Tvůrci GStarICADu tvrdí o svém softwaru, že je na 99 % srovnatelný s AutoCADem od Autodesku, ale že je bezkonkurenčně rychlejší a hlavně levnější. Je ho možné nasadit v různých oblastech, jako je architektura, stavebnictví, infrastruktura i výroba. Je spolehlivý, stabilní, výkonný a má silné funkce. Zajímaví jsou i referenční zákazníci, kterými jsou společnosti jako Intel, Philips, Sony, Siemens, Hitachi a mnoho dalších.
GreatStar je firmou s více než 17 lety zkušeností v oblasti CAD vývoje, podpory a prodeje a je komerčním členem IntelliCAD Technology Consortium (ITC) http://www.intellicad.org, což je technologická organizace poskytující základní technologie a sdílející CAD technologie s dalšími 30 CAD vývojáři. GreatStar organizuje expertní poradní skupiny i s experty, kteří pocházejí z Microsoftu a Xeroxu. Úzce spolupracuje s univerzitami Tsinghua a Nanjing.
Řešení splňují potřeby celého spektra stavebního návrhářského průmyslu, včetně architektonických a konstrukčních řešení, technického vybavení budov a liniových staveb (sítí elektro, vodovodů a kanalizací, atd.) a jiných průmyslových aplikací.
GreatStar má více jak 60000 zákazníků ve více než 60 zemích.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit