POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Navigace TomTom v portfoliu AT Computers

Středa, 01 Duben 2009 17:17

Společnost AT Computers posílila své portfolio navigačních systémů o nizozemskou značku TomTom a s platností od 1. dubna 2009 se stala jejím autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. TomTom je už desátou značkou GPS navigaci v nabídce společnosti AT Computers.

Mezi zajímavé funkce těchto navigácií patří především TomTom Map Share, díky níž mohou řidiči vytvářet ve své navigaci mapové opravy a bezplatně je sdílet s ostatními, takže si řidiči mohou být jisti, že vždy jdou podle nejnovější mapy. TomTom IQ Routes umožňuje uživatelům vybrat si z nabízených tras nejen tu nejkratší, ale také nejrychlejší. TomTom IQ Route je totiž založen na dvouletém sběru dat o skutečných rychlostech na evropských silnicích.

 

Samozřejmostí je možnost aktualizace mapového databáze prostřednictvím služby TomTom Map Update Service. Oblíbený je i tzv. Seznam užitečných míst (POI, Points of Interest). Tato rozsáhlá databáze od TomTomu nabízí mnoho zajímavých tipů na rodinné výlety, romantické víkendy nebo aktivní dovolenou.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit