Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Řada Autodesk 2010 od XANADU

Čtvrtek, 14 Květen 2009 18:27
autodesk2010_920.jpgAkciová společnost XANADU přináší na trh nová softwarová řešení řady Autodesk 2010, potvrzující dynamický vývoj CAx produktů pro počítačové navrhování. V rámci balíčků „XANADU Plus“ jsou nyní pro CAD zákazníky dostupné komplexní služby, které zahrnují vůbec nejširší nabídku firmám a uživatelům na českém trhu. V prodeji je již většina z nových CAD řešení řady Autodesk 2010. Vyjma základní aplikace AutoCAD, ale zatím především v anglických verzích. Další české verze jsou však tradičně „na spadnutí”. Dosud neuvedené aplikace řady 2010 lze nyní navíc získat zcela zdarma při nákupu stávajících verzí 2009 – není tak nutno čekat na aktualizaci klíčového návrhového softwaru, který často plní zásadní roli při podnikání firem.
XANADUseminare920.jpgO novinky CAD a GIS řešení Autodesk 2010 je mezi odbornou veřejností a uživateli opět vysoký zájem. Důkazem jsou mj. i zasvěcené dotazy uživatelů na sérii seminářů firmy XANADU po celé České republice. Seminářů XANADU k řadě Autodesk 2010 se účastnilo přes 250 účastníků. Pro všechny zájemce, kteří se seminářů nestihli zúčastnit osobně, jsou na webu www.cadforum.cz/video připraveny ukázky z nových aplikací. Podniky z celé České republiky (kromě Prahy) mohou nyní využít dvojice programů na podporu vzdělávání. Z větší části jsou hrazeny dotacemi z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR. Vyškolení pracovníků v oblasti CAD a IT tak může být spojeno jen s minimálními, nebo dokonce nulovými náklady.
CAD aplikace Autodesk dodané firmou XANADU nejsou pouhou "krabicí" či instalačním médiem. Zákazník dostává nadstandardní technickou podporu, nadstavbové utility, implementační dokumenty a služby týmu odborníků s mnohaletými zkušenostmi z praxe. Označení X+ (XANADU Plus) vyjadřuje rozšířenou technickou podporu plus bonusové softwarové nástroje, knihovny a materiály exkluzivně dodávané firmou XANADU s CAD aplikacemi Autodesku.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit