Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

DS Forum 2009

Pondělí, 25 Květen 2009 10:30
DSF_5200855_922.jpgVe středu 20. května proběhlo v kongresových prostorách pražského hotelu Clarion DS Forum 2009, pořádané společností Dassault Systèmes a jejími partnery. Stalo se místem k setkání řídících pracovníků, manažerů, inženýrů, projektantů a akademických institucí z různých sektorů české ekonomiky. O prezentace se postarali zástupci pořádající společnosti, prodejní partneři a zástupci uživatelů produktů z produkce Dassault Systèmes. Účastníci se tak mohli seznámit s vizemi a strategií společnosti Dassault Systèmes a také s praktickými případy nasazení 3DVIA Composeru, vývojem produktu a externí komunikací za pomoci ENOVIA SmarTeamu i s přínosy, strategickým významem a specifickými rysy velkých PLM projektů. O živou ukázku PLM 2.0 na platformě V6 s on-line připojením do Francie se postarali Guillame De Canck a Jozef Lajda v sále a na dálku jejich kolega ve Francii. Konstruktéři pracovali souběžně na stejných datech, která byla uložena ve Francii, což podle tvrzení prezentátorů v současné době neumí žádný jiný PLM systém.
V odpoledních workshopech se účastníci měli možnost seznámit s dalšími možnostmi, které nabízí CATIA a vše si přímo na počítači prohlédnout a vyzkoušet. K tématům patřily například implementace pokročilých funkcí Knowledgeware, analýzy a výkonné 5osé frézování v CATIA V5 nebo také simulace robotů pomocí DELMIA PLM Express, CATIA technický design a další. K prohlídkám zvaly i stánky vystavovatelů, mezi kterými byly například firmy T-Systems, Dytron či Technodat, ale i Lenovo nebo Objet.
Na závěr proběhlo vyhlášení výsledků vědomostního testu. O tom, že nebyl jednoduchý, svědčilo to, že mnoho odpovědních lístků bylo po vytažení z osudí pro špatné odpovědi vyřazeno. Vítěz si odnesl nejnovější 3D myš od 3Dconnexion.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit