Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Nový 4M IntelliCAD 6.6

Středa, 08 Červenec 2009 15:46

Tags: CAD

4MIntelliCAD928.jpgNa českém trhu je nově k dispozici levný profesionální CAD program 4M IntelliCAD v českém jazyce, určený pro architekty, stavební projektanty a všechny další technické obory. Nabízí plnou podporou DWG a DXF výkresů, příjemné uživatelské rozhraní a množství funkcí. Produkt je postaven na nejnovější verzi celosvětově populární CAD platformy, o jejíž rozvoj pečuje mezinárodní IntelliCAD Technology Consortium. Svůj úspěch staví především na nízké ceně, podpoře nejrozšířenějších výkresových formátů DWG a DXF a uživatelském rozhraní, které je podobné jiným CAD programům a uživatelé tak nemají s ovládáním potíže. 4M IntelliCAD tak nabízí příjemné uživatelské rozhraní a všechny důležité funkce, na které jsou uživatelé zvyklí u výrazně dražších produktů. Uživatelé si mohou nastavovat vlastní klávesové zkratky, vytvořit vlastní menu nebo panely nástrojů. Mezi podporovené funkce patří také práce s rastrovými obrázky, 3D modelování a renderování nebo práce s LISP a VBA skripty.
4M IntelliCAD má několik verzí, které se navzájem liší množstvím podporovaných funkcí a cenou. Každý zájemce tak má možnost volby verze, která mu nejlépe vyhovuje.
Možnosti začínají u verze Viewer, která nabízí jednoduchou editaci výkresů, měření vzdáleností a ploch, poznámkování pomocí vkládání odstavcového textu a tisk včetně možnosti nastavení stylů vykreslování.
Pro plné kreslení 2D technických výkresů a 3D modelování je k dispozici verze Classic, která je určena méně náročným uživatelům, kterým postačí běžné kreslící a modelovací funkce.
Verze Standard pak nabízí navíc podporu práce s rastrovými obrázky a možnosti renderování.
Pro nejnáročnější uživatele je určena verze PRO, která podporuje makra v jazyku VBA, práci s 3D tělesy ACIS a jsou v ní také obsaženy knihovny technických bloků pro vkládání do výkresů včetně přehledného správce těchto knihoven.
U všech verzí je na internetu k dispozici ke stažení 30 denní zkušební verze zdarma a všichni zájemci tak mají možnost varianty programu vyzkoušet.
Cena programu ve verzi Classic je 3750 Kč bez DPH, ve verzi Standard 5250 Kč bez DPH a pro verzi PRO byla stanovena na 7250 Kč bez DPH.
Firmy i jednotlivci tak mají příležitost získat legální profesionální software pro zpracování projektové dokumentace za nízkou cenu.
4M IntelliCAD je součástí velkého balíku BIM aplikací z dílny řecké společnosti 4M. Jeho součástí je komplexní program IDEA určený architektům a projektantům pro rychlou práci na stavebním projektu ve 3D, programy STRAD a STEEL určené k návrhům nosných konstrukcí staveb nebo programy FINE-HVAC, FINE-SANI, FINE-ELEC a FINE-LIFT určené specialistům v jednotlivých oborech. V souvislosti s novou verzí 4M IntelliCAD se aktualizace dočkají i některé z těchto programů.
Bližší informace získáte na internetových stránkách 4mcad.cz nebo emailové adrese info@4mcad.cz.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit