Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

GlobalCAD vydává LandARCH 2010

Úterý, 14 Červenec 2009 11:40
LandARCH929.jpgProjektová a softwarová společnost GlobalCAD oznámila vydání produktu LandARCH 2010, poslední aktualizace svého integrovaného řešení pro krajinné projektanty a architekty, kteří pracují se softwarem založeným na AutoCADu. LandARCH je navržen pro zvýšení produktivity a je významným krokem vpřed v oblasti softwaru pro krajinný design a územní plánování. Zahrnuje 2D/3D návrhářské knihovny, nástroje pro odhad nákladů a rozpis materiálu (kusovník), vzory šrafování, knihovny složitých typů čar a nástroje pro authoring. Do rejstříku funkcí jsou zahrnuty rozšířené knihovny 3D modelů, které mohou být renderovány přímo v AutoCADu nebo exportovány do renderovacích programů jako Viz Render a 3DS Max. Spolu se stávající kolekcí krajinných 3D knihoven LandARCHu se software se může pochlubit bezvadnými architektonickými knihovnami interiéru, včetně nábytku (pro kanceláře a domácnosti), doplňků, vybavení kuchyní a sanitárních předmětů.
Nástroje LandARCHu pro modelování terénu umožňují okamžité vytvoření 3D povrchů terénů, pokrývající obrovské plochy z téměř jakýchkoliv existujících 2D nebo 3D mapových dat. Jednoduchým výběrem všech mapových bodů v návrhu – ať už je postavený z jednoduše narýsovaných čar, markerů nebo bloků – může LandARCH inteligentně a přesně vystavět 3D model terénu.
LandARCH podporuje AutoCAD 2000-2010, 32bitové a 64bitové verze, a vertikální produkty jako AutoCAD Architecture.
Tento software je k dispozici od 549 USD za jednouživatelskou licenci na www.globalcad.com nebo telefonicky na čísle +44 (0) 1252 703939. K dispozici jsou také multi-uživatelské licence. Další podrobnosti o produktu najdete v produktové brožuře LandARCHu.
Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit