Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Z CAD systémů do reklamních materiálů

Pondělí, 27 Červenec 2009 13:35

Tags: Autodesk | Uživatelé | Vizualizace

BMW X1Autodesk oznámil, že společnost BMW Group využívá Autodesk Consulting, divizi poradenských služeb společnosti Autodesk, k automatizaci transformace návrhových dat pro účely tvorby marketingových materiálů a vytvoření fotorealistických, animovaných modelů svých vozů značek BMW, MINI a Rolls-Royce. Autodesk ve spolupráci se společností Mackevision převede návrhová data vozidel na soubory aplikací Autodesk Maya a Autodesk Showcase, které lze použít pro animaci a rendering. Tyto fotorealistické virtuální modely budou sloužit k tvorbě marketingových materiálů před vlastním zahájením výroby aut – včetně televizních reklam, firemních prospektů a webu. Návrhová data v marketingu revolučně mění postupy automobilek při tvorbě reklam pro tisk, web a televizi. Generování reklamních vizualizací umožňuje agenturám pracujícím pro automobilky propagovat nové vozy bez drahých fyzických prototypů.
Autodesk společně s firmou Mackevision vytvoří v příštích třech letech více než 240 virtuálních modelů vozidel skupiny BMW. Autodesk Consulting poskytne organizaci BMW služby Autodesk Creative Bridge pro vypracování vizuálního pracovního toku. Ten bude využívat 3D návrhová data BMW ke snížení produkčních nákladů a zvýšení kreativní flexibility. Společnost Mackevision, která se na počítačově podporované vizualizace návrhů aut specializuje, zpracuje pod vedením poradenského týmu Autodesku obrovský fond návrhových dat.
Aplikace Showcase, která je součástí řešení Autodesku pro vytváření digitálních prototypů, vytváří z 3D CAD dat přesné, realistické a přesvědčivé obrazové materiály. Ty jasně vystihují formu a vytvářejí kontext pro komunikaci charakteru značky. Autodesk Maya je výkonné, integrované řešení 3D modelování, animace a renderingu, které výrobcům spotřebního zboží a automobilů umožňuje začlenit CAD data do poutavých produktových materiálů. Maya je přirozeným rozšířením rodiny produktů Autodesk Alias a Autodesk Showcase pro tvorbu vyspělých renderingů a animovaných vizualizací digitálních prototypů.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit