CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Smart Teplate generuje dokumentaci z 3D modelů

Pondělí, 24 Srpen 2009 14:46

Tags: CAD | PDM

QS935QuadriSpace Corporation představila novou výkonnou technologii, která poskytuje výhodu extrémní časové úspory při tvorbě dokumentace. QuadriSpace Document3D Suite se používá po celém světě k vytváření dokumentů, ilustrací a animací z 3D CAD modelů a následně ke sdílení 3D informací s ostatními prostřednictvím standardních formátů. S použitím svého základního patentu vyvinula QuadriSpace revoluční technologii, která zkracuje čas vytvoření dokumentace na polovinu a významně zlepšuje čas uvedení na trh. Technologie Smart Template umožňuje uživatelům importovat jejich 3D CAD modely do inteligentní šablony, upravovat automaticky generovaný dokument a potom jej standardně tisknout, publikovat na webu nebo vytvářet interaktivní 3D formát. Výstupní Document3D obsahuje více než 50 přednastavených šablon, z nichž každá může s využitím 3D modelů automaticky vytvářet stránky s obsahem 3D grafiky, tabulkami seznamů dílů, návody atd.
Díky unikátní kombinaci designu stránky s 3D nástroji mohou uživatelé vytvářet vlastní šablony nebo tvůrčí dokumenty.
Technologie Smart Template rovněž poskytuje nástroje pro automatické vkládání několika stránek informací, které kombinují inteligentní šablony s uživatelem vytvořenými 3D informacemi, například seznamy náhradních dílů, rozložená zobrazení nebo sady ilustrací. Technologie může jedinou operací do dokumentu automaticky vložit stovky stránek grafického obsahu.
Technologie Smart Template je k dispozici v produktu Document3D Professional 2009. Nejnovější verze, Service Pack 1, je zaměřena na automatizaci mnoha zdlouhavých úkolů dokumentace využitím inteligentních šablon. SP1 se také vyznačuje až dvacetkrát rychlejším 3D výkonem.
Stáhněte si zdarma 15denní zkušební verzi nebo se zúčastněte bezplatných on-line prezentaci na webu QuadriSpace.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit