Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zpracování obrazu v průmyslu a medicíně

Pátek, 11 Září 2009 15:32

Tags: Simulace | Vizualizace | Výpočty | Vzdělávání

humusoft937.jpgFirma HUMUSOFT pořádá ve středu 30. 9. 2009 seminář s názvem Zpracování obrazu v průmyslu a medicíně. Seminář se uskuteční v prostorách Kongresového centra ČVUT v Praze od 9:20 (registrace od 9:00). Zpracování obrazu je interdisciplinární obor, se kterým se můžeme setkat jak v průmyslu (při bezkontaktním měření či kontrole výrobků), tak v medicíně (při vyhodnocení dat z magnetické rezonance nebo analýze rentgenových snímků). Seminář Vám poskytne informace o možnostech zpracování obrazu s podporou výpočetního systému MATLAB & Simulink. Možnosti využití počínají propojením výpočetního prostředí s HW pro snímání obrazu. Další nástroje poskytují specifické funkce od filtrace obrazu a odstranění šumu až po algoritmy pro detekci objektů a práci s 3D daty.
Začlenění času do vašich algoritmů přináší možnost snadného přechodu od zpracování obrazu ke zpracování videa. Komplexní využitelnost poskytují nástroje pro tvorbu samostatných uživatelských aplikací a nástroje pro automatické generování kódu, se kterými je možné navržené algoritmy sdílet s dalšími uživateli nebo je nasadit přímo do výroby.
Samozřejmostí jsou informační materiály pro každého účastníka. Seminář je zdarma.
Součástí programu semináře bude příspěvek firmy Neovision Praha, která se specializuje na praktické aplikace metod počítačového vidění.
Podrobnější informaci o semináři, včetně programu a registračního formuláře, najdete zde.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit