Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Ocenění skenerům Colortrac

Pondělí, 30 Listopad 2009 17:08

Tags: Canon | Hardware | Skenery

bertl_awarded_scanners949.jpgDva velkoformátové skenery řady Colortrack SmartLF s technologií CCD a CIS, které prodává společnost Canon spolu se svými velkoformátovými tiskárnami, získaly vůbec jako první v tomto segmentu ocenění 4,5 hvězdičky a hodnocení „Výjimečný“ od společnosti BERTL (Business Equipment Research & Test Laboratories). V testu byla vysoce hodnocena především kvalita provedení, snadnost použití, přesnost a kvalita skenování, výkon a cena. BERTL svým verdiktem potvrdil, že oba testované produkty SmartLF Gx+ 42 a SmartLF Ci 40 disponují vysokým výkonem a pro bohatou výbavu je jejích pořízení velmi výhodnou investicí.
Ve spojení s velkoformátovou tiskárnou Canon imagePROGRAF jde o naprosto dokonalé řešení pro kopírovací a tisková centra, kde skenování, kopírování a tisk velkých dokumentů hrají klíčovou úlohu. I proto tato řešení často vyhledávají zákazníci například z řad architektů a projektantů.

Colortrac SmartLF Gx+ 42

Model SmartLF Gx+ 42 je vysokovýkonný skener technologie CCD, určený pro reprografii, grafické umění, fotografii, korporátní grafiku, GIS a špičkové AEC trhy. Jde o první velkoformátový model s technologií CCD schopný skenovat v rozlišení 1200 dpi. Jak uvádí společnost BERTL: „Výsledkem kombinace vysokého rozlišení a CCD technologie je flexibilní, multifunkční skenovací systém schopný zachytit i velmi jemné detaily při zachování sytých a věrných barev.“

Colortrac SmartLF Ci 40
SmartLF Ci 40 je cenově dostupný velkoformátový skener postavený na technologii CIS se schopností skenovat dokumenty do šíře 40” (100 cm) a vybavený unikátním systémem vkládání i výstupu skenovaného dokumentu na přední straně. Pracuje
v souladu s normou pro úsporu energie ENERGY STAR a nabízí vysokou kvalitu skenování, podporu 1000 Mb/s Ethernetu, schopnost skenovat ihned po zapnutí, LED osvětlení s dlouhou životností, a to vše při zachování nízkých nákladů na provoz a údržbu.

Díky unikátnímu systému vkládání dokumentů nabízí rychlé a spolehlivé skenování technické dokumentace v rozlišení 600dpi. Může být také umístěn na menších pracovištích, kde nemohou být použitě větší skenery. CIS technologie, kterou skener SmartLF Ci 40 používá, poskytuje velmi ostré a geometricky přesné výstupy. To je zvlášť důležité při skenování technické dokumentace. Hodnocení společnosti BERTL uvádí, že: „Jde o nejpřesnější velkoformátový skener řady SmartLF.”

Další přednosti dle BERTL:
  • Snadnost používání: „Vynikající jednoduchost používání – ideální pro AED, CAD a GIS technickou dokumentaci.”
  • Jedinečný systém vstupu papíru: „Atraktivní koupi z něj dělá také to, že může být umístěn ke zdi a ušetří tak v kanceláři cenné místo.”
  • ScanWorks Software: „Pracuje v reálném čase, bez nutnosti znovu skenovat, čímž šetří čas a díky zvýšení produktivity uživatelů i peníze.”
  • Výkon: „Vysoký celkový výkon během testování, snadnost použití a vysoká kvalita výstupů”
  • Cena: „Pozoruhodně vysoká hodnota za vaše peníze. Tato kombinace softwaru, ceny a rychlého černobílého i barevného skenování je v součtu skvělou volbou.”

Mohlo by vás zajímat: