Alvao
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

UGS rozšiřuje spolupráci s Microsoftem

Pátek, 22 Červenec 2005 10:07
Společnost UGS oznámila rozšíření spolupráce se společností Microsoft. Součástí spolupráce bude integrace řídící platformy pro obchodní aplikace vyvíjené společností Microsoft a PLM řešení Teamcenter, které nabízí UGS. Výsledný produkt umožní snadný přístup k produktovým a procesním datům a jejich opakované použití.

Rozšíření stávající spolupráce je odrazem zvýšené poptávky klientů po obchodních řešeních typu ERP a PLM, která vzájemně spolupracují a zvyšují schopnost uživatele transformovat proces inovace a nabídnout na trhu své nové produkty rychleji a za nižších nákladů. Díky této rozšířené spolupráci Teamcenter osloví i střední firmy, které budou moci efektivně a levně implementovat PLM systém, a tak rozšířit okruh svých potenciálních klientů.

Nové řešení sjednotí konstrukční data s ERP procesy a výrazně tak usnadní celý proces od projektování až po výrobu. Integrace řešení Teamcenter a firemního řešení Great Plains, jež vyvíjí Microsoft, je možné díky otevřeným standardům, které oba výrobci používají. Integrace řešení Axapta bude následovat jako další krok.

Další informace najdete zde


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit