Altair - konference
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS rozšiřuje spolupráci s Microsoftem

Pátek, 22 Červenec 2005 10:07
Společnost UGS oznámila rozšíření spolupráce se společností Microsoft. Součástí spolupráce bude integrace řídící platformy pro obchodní aplikace vyvíjené společností Microsoft a PLM řešení Teamcenter, které nabízí UGS. Výsledný produkt umožní snadný přístup k produktovým a procesním datům a jejich opakované použití.

Rozšíření stávající spolupráce je odrazem zvýšené poptávky klientů po obchodních řešeních typu ERP a PLM, která vzájemně spolupracují a zvyšují schopnost uživatele transformovat proces inovace a nabídnout na trhu své nové produkty rychleji a za nižších nákladů. Díky této rozšířené spolupráci Teamcenter osloví i střední firmy, které budou moci efektivně a levně implementovat PLM systém, a tak rozšířit okruh svých potenciálních klientů.

Nové řešení sjednotí konstrukční data s ERP procesy a výrazně tak usnadní celý proces od projektování až po výrobu. Integrace řešení Teamcenter a firemního řešení Great Plains, jež vyvíjí Microsoft, je možné díky otevřeným standardům, které oba výrobci používají. Integrace řešení Axapta bude následovat jako další krok.

Další informace najdete zde