POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

LiveArc pro správu digitálního obsahu

Úterý, 12 Leden 2010 10:44

Tags: Software | Správa dat

livearc1002.jpgSpolečnost SGI oznámila dostupnost softwarové platformy pro správu digitálního obsahu LiveArc, klíčového prvku firemního balíku InfiniteStorage Total Control Suite. Díky produktu LiveArc mohou zákazníci vytvářet a spravovat všechny typy digitálního obsahu s absolutní flexibilitou a extrémní škálovatelností od malých single-user prostředí až po prostředí pro široce distribuovanou vzdálenou spolupráci. LiveArc umožňuje dosáhnout konceptu skutečného tzv. „žijícího archivu“ pro veškerý digitální obsah v prakticky jakémkoliv pracovním prostředí. LiveArc je postaven na rozšiřitelné architektuře orientované na služby (SOA = service oriented architecture) a poskytuje správu obsahu v několika verzích, dále opravný kontrolní systém včetně workflow a web servingu, které jsou v každém balení.

Díky tomu je možné dosáhnout nejen zjednodušení operací a administrace, ale flexibilita produktu LiveArc umožňuje také podporu integrace původních aplikací i různých typů metadat a snadný rozvoj dle růstu požadavků vašeho workflow. To vše umožňuje produktu LiveArc, aby se choval jako běžný interface, který přemostí původní prostředí a přerůstající nekompatibilní datové sklady bez nutnosti vyřazení stávajících aplikací či infrastruktury.
V podstatě je LiveArc komplexní platforma používaná pro rychlý vývoj a aplikaci řešení pro správu digitálního obsahu dle specifických pracovních požadavků. LiveArc je neutrální platforma s přístupem přes standardní, průmyslové protokoly a může být umístěn jak na laptopy, tak na desktopy i na servery střední třídy v rámci všech operačních systémů i souborových systémů. Prostřednictvím jedinečné a efektivní binární XML objektové databáze umožňuje LiveArc lepší výkon řádových hodnot a zároveň vyžaduje mnohem menší objem paměti a velikosti databáze než konkurenční řešení. Další výhodou je téměř nulová administrace při zachování otevřených standardů datové přenositelnosti.
LiveArc je úzce spojen s virtualizačním řešením DMF od SGI, které poskytuje bezproblémovou, online viditelnost mnoha typům diskové i páskové storage ve virtualizovaném datovém skladu. Pokud využijete možnosti paralelního spojení, kterou LiveArc nabízí, s několika rozdílnýmy úložišti, nabídne vám tato platforma prakticky neomezenou schopnost škálovat jak datové objemy, tak počty souborů.
LiveArc je výsledkem rozvoje partnerství mezi SGI a australskou společností Arcitecta Pty. Ltd. a je dodáván spolu s řešením SGI InfiniteStorage. SGI již nainstalovala LiveArc v oblasti médií, ve vědeckých a výzkumných institucích, vládním a akademickém sektoru v regionu Asie a Pacifiku pod názvem Mediaflux. LiveArc je nyní celosvětově dostupný prostřednictvím oddělení profesionálních služeb společnosti SGI. Více informací na stránkách www.sgi.com/storage.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit