Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Byla uvolněna verze 1.0 produktu ARION

Pondělí, 22 Březen 2010 16:31

Tags: Rendering | Software

arion1012.jpgVe společnosti RandomControl vykonali další pionýrský krok v simulaci osvětlení. Za tímto účelem aktivovali všechny svoje odborné znalosti, které získali při vývoji své "vlakové lodi" fryrenderu, a zapracovali na zcela nové technologii navržené pro dodání srovnatelného výkonu, ale při použití každého jednotlivého výpočetního prostředku, který má uživatel k dispozici. Arion využívá novou patentovanou multiCPU/multiGPU/multiIP interaktivní renderovací technologii. Arion je interaktivní WYSIWYG editační aplikace a vysoce výkonný produkční renderer.   

Arion využívá všechny grafické a výpočetní procesory v systému souběžně a nepromarní jediný flop, který je k dispozici. Kromě toho může Arion využít všechny GPU a CPU všech ostatních počítačů v síti a vytvořit tak seskupení pro robustní výpočty. Z tohoto pohledu je Arion je síťové výpočetní řešení pro úlohy fyzikální simulace světla. Souběžné využití GPU, CPU a LAN v kombinaci s kompletně optimalizovaným kódem je to, co nazýváme hybridním zrychlením.
Arion najde využití v mnoha oblastech navrhování a designu. Arion je plně kompatibilní s formáty souborů používané fryrenderem (.fry a .rcs). Arion i fryrender sdílejí a používají stejné pluginy. Kromě toho v Arionu můžete otevřít/uložit scény v široce podporovaném formátu .OBJ. Takže Arion můžete použít prakticky pro každou modelovací aplikaci na trhu.

Ceny a licencování

 Single-GPU Single-GPU
Multi-GPU Multi-GPU
Noví zákazníci 
795 EUR995 EUR
Stávající zákazníci fryrenderu595 EUR795 EUR

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit